Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dviejų dalių virtuvinis elektroninis maišytuvas Hansgrohe PuraVida 230, 15805800Speciali Kaina: 1453.00 €
1453.00

HANSGROHE – tai Vokietijos gamintojas, inovacijų ir dizaino lyderis santechnikos srityje. Hansgrohe gamina vandens maišytuvus vonios kambariui ir virtuvei, visus prietaisus dušui (dušo galvutės, stovai, žarnos ir t.t.), įvairias virštinkinės ir potinkines sistemas dušui ir voniai, aksesuarus, vandens nubėgimo sistemas ir pan. Pagal naujausią Tarptautinio Dizaino Forumo (International Design Forum – iF) vertinimą, kompanija „Hansgrohe“, surinkusi 740 taškų yra 11 pozicijoje iš 2000 į prestižinį „iF“ apdovanojimą pretenduojančių 2000 kompanijų visame pasaulyje ir lenkia net tokius žymius prekinius ženklus, kaip „Daimler“, „Wolswagen“ ar „Adidas“. Tarp visų santechnikos gamintojų Hansgrohe yra lyderė.

Savybės:

Tai elektroninis, nerūdijančio plieno atspalvio, dviejų dalių maišytuvas virtuvei, turintis 120 laipsnių pasisukimo kampą. Maišytuvą sudaro dvi dalys: maišytuvo korpusas bei valdymo blokas. Valdymo rankenėlė gali būti montuojama tiek kairėje, tiek dešinėje maišytuvo pusėje. Maišytuve įdiegtas elektroninis vandens srovės bei temperatūros reguliavimas su galimybe riboti karšto vandens padavimą į maišytuvą. Ši unikali valdymo sistema leidžia labai greitai pasirinkti norimą temperatūrą:

-vienas paspaudimas - šaltas vanduo;
-du paspaudimai - maišytas karštas ir šaltas vanduo;
-trys - karštas vanduo.

Vandens temperatūrą taip pat galima reguliuoti rankenėlės sukimu. Vandens temperatūrą atspindi ant rankenėles esantys šviesos diodai (mėlyna - šaltas vanduo, raudona - karštas). Maišytuvas yra sertifikuotas vokišku TÜV kokybės sertifikatu. Maišytuvas pajungiamas į 230V elektros lizdą.  Be šių unikalių savybių šis maišytuvas taip pat pasižymi ir tokiomis technologijomis kaip "Air power", kuri ima orą ir maišo jį su vandeniu. To pasekoje Jūs gaunate vandens purslų srovę. Ši srovė yra švelnesnė už įprastinę bei mažiau taškosi į plautuvės kraštus. "Quick clean" - tai technologija, kuri neleis kalkėms ir kitoms nuosėdoms įsisenėti ant aeratoriaus, tad jas nuvalysite itin lengvai. Taip lengvai prižiūrimi gaminiai, tarnaus Jums žymiai ilgiau. Dėl pailginto snapelio maišytuvas priskiriamas prie Hansgrohe komforto gaminių linijos. Tai reiškia, jog po juo be vargo galėsite pakišti ir nuplauti stamių gabaritų indus. 

Techniniai duomenys:

Vandens pajungimas 3/8" LED apšvietimas  Maišytuvo pasukimo kampas 120 Maksimalus stalviršio storis, mm 75 mm Skersmuo, mm 52 mm Ilgis tarp aeratoriaus ir maišytuvo centrų, mm 229 mm Aukštis nuo plautuvės viršaus iki aeratoriaus, mm 262 mm Spalva Matinė nerūdijančio plieno Garantija (m) 5 metai

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: