Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Terma Warp T kairinis
20%
20%
3.1 / 5
3.1 stars, based on 11 reviews

Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Terma Warp T kairinisKaina: 262.00 €
Speciali Kaina: 209.00 €
Sutaupyk: 53.00 €
262.00

Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Warp T

Baltos spalvos

Išmatavimas: 1110x500mm

Elektrinis tenas 300W galingumo, baltos spalvos.

 

Rankšluosčių džiovintuvas užpildytas termofikaciniu skysčiu, kartu sumontuotas reguliuojamas elektrinis kaitinimo elementas. Nusipirkus šias kopetėles reikės pasirūpinti tik pakabinimu ir įjungti į rozetę. Reguliuojamo kaitinimo elemento pagalba galėsite nusistatyti norimą temperatūrą.Nustačius pageidaujama lygį, kaitinimo elementas kaitina tol, kol pasiekia reikiama temperatūrą, tada pereina į budėjimo rėžimą, kol nukrenta vėl temperatūra ir taip taupo energijos sąnaudas.

 

1 - kaitinimo elemente yra 2 val. laikmačio funkcija, su kuria galite sukelti 2 val. aukštesnę temperatūrą, o po 2 val. tenas automatiškai grįš į žemesnę temperatūrą. Taip per 2 val. išdžiovins rankšluostį ir toliau palaikys minimalią temperatūrą patalpoje.

 

Saugumas

Kaitinimo elementas yra su antiužšalimo apsauga. Tai yra jeigu pajungtas į elektros lizdą ir temperatūra krenta žemiau 5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltu džiovintuvas. Taipogi tenas turi apsauga nuo perkaitimo radiatoriaus, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo.

Tenas pateikiamas su spiraliniu laidu ir kištuku į elektros lizdą. Šiuolaikinio dizaino valdiklio išvaizda pagražins Jūsų interjerą.
 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: