Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
3.6 / 5
3.6 stars, based on 18 reviews

“HIGH - TEC” Šilumos siurblys oras-vanduo GMLW 5 plus (8,0kW)Speciali Kaina: 12378.00 €
12378.00

 APLINKOS ŠILUMA

Jei neįmanoma naudotis požeminiais vandenimis ar pačia žeme, lauko oras – idealus šilumos šaltinis. Aplinkos šiluma – tai saulės energija, kuri ypač tinka naudoti modifikuotose ar dvivalentėse sistemose. „OCHSNER“ naudoja orą kaip šilumos šaltinį atskirų dalių (angl. split) šilumos siurblių konstrukcijose. Naudojant atskirus įrenginius, oro šilumokaitis (horizontalios konstrukcijos „Split“ sistemos garintuvas) montuojamas horizontaliai. Tai užtikrina efektyvumą ir saugumą eksploatuojant. Šis įrenginys sujungiamas su šilumos siurbliu, kuris montuojamas pastate, ir prijungiamas vamzdžiais, todėl yra apsaugotas nuo aplinkos poveikio.„OCHSNER“ rekomenduoja naudoti horizontalios konstrukcijos atskirus įrenginius, nes jie pasižymi geresnėmis energetinio efektyvumo ir triukšmo mažinimo charakteristikomis nei kompaktiški įrenginiai ir šildymo režimu naudojami oro kondicionieriai. Tačiau būtina užtikrinti, kad garintuvas būtų pritaikytas tikrajai šilumos siurblio eksploatacijai.

Patvirtintos maksimalios reikšmės

„Golf (GMLW) plus“ šilumos siurblys kartu su „OCHSNER“ „Split“ sistemos garintuvu pasiekia 4,4* naudingumo koeficientą ir žymimas EHPA kokybės ženklu (žr. www.wpz.ch). Be to, ši serija pasižymi žemiausiu triukšmo lygiu, todėl tai tyliausi oro / „Split“ sistemos šilumos siurbliai rinkoje.

Triukšmo mažinimas su „fluster-management“ technologija

Nauja, unikali ir patentuota „Fluster-Management“ technologija sumažina „Ochsner VHS-M“ garintuvo skleidžiamą triukšmą iki visiško minimumo. Taigi, jo beveik nesigirdi net kai jis veikia.

Tylos režimas

Įjungus tylos režimą, pagal nustatytą proporcingą funkciją sumažinamas ventiliatoriaus greitis, atsižvelgiant į lauko oro temperatūrą. Taip užtikrinama, kad, pavyzdžiui, vasarą, kai gaminamas karštas vanduo arba veikia baseino šildytuvas, ir taip itin mažas garsas būtų dar labiau sumažintas. Tai standarti nė „Ochsner“ užti krinama savybė.

Ypač tylaus veikimo paketas

Su visais GMLW serijos modeliais galima įsigyti papildomą ypač tylaus veikimo paketą. Jį rekomenduojama naudoti sąlygomis, kai tyla ypač svarbi. Dėl konstruktyvaus optimizavimo, kurį perėmėme iš aviacinės kosminės pramonės, triukšmas sumažėja dar -3 dB(A).

Paprastas valdymas, maksimalus efektyvumas ir eksploatacinis saugumas

Naujasis valdiklis skirtas palengvinti mūsų klientų ir šilumos siurblių sistemas aptarnaujančių kolegų gyvenimą.

TECHNINIAI PARAMETRAI

OCHSNER COP
A10/W35 5,1
A2/W35 4,1
A-7/W35 3,2
A-10/W35 3,0

ŠILUMOS SIURBLYS
Naudojama galia iš tinklo, kW 1,33
Šildymo galia, kW 6,8
Vandens temperatūra iki 65°C
Matmenys, mm 1150 x 400 x 650
Svoris, kg 110
Šaltnešis R407C

IŠORINIS ĮRENGINYS
Matmenys, ilgis x plotis x aukštis 1080 x 1290 x 960
Svoris, kg 93
Triukšmo lygis, dBa 20
Naudojama galia iš tinklo, W 23Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: