Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
IXO Collection – kepsninės orapūtės priedėlis BOSCH 1600A001YC
36%
36%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

IXO Collection – kepsninės orapūtės priedėlis BOSCH 1600A001YCKaina: 25.00 €
Speciali Kaina: 16.00 €
Sutaupyk: 9.00 €
25.00

BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas.

„Bosch“ akumuliatorinis suktuvas IXO yra ergonomiško dizaino ir kompaktiškas, todėl juo ypač patogu naudotis. Be to, prietaiso rankenos danga yra minkšta, todėl jį patogu laikyti ir valdyti dirbant. Akumuliatorius pagamintas taikant ličio jonų technologiją, todėl nėra atminties efektų ir savaiminio išsikrovimo, kai jis nenaudojamas ilgą laiką. Su įvairiais priedėliais iš IXO kolekcijos IXO naudojimo galimybės yra ypač plačios. Pavyzdžiui, su patogiu kepruvo orpūtės priedėliu labai lengvai įkaitinsite keptuvo anglis.

Pagrindinės gaminio savybės:

Kepti maistą ant grotelių itin paprasta: su praktišku kepsninės orapūtės priedėliu, skirtu IXO akumuliatoriniam suktuvui Bosch kepsninės orapūtės priedėlis – idealus sprendimas be vargo įkaitinti kepsninei ar laužui iki tinkamos temperatūros net ir atokiausiame kampelyje Atspari ugniai kepsninės orapūtės priedėlio medžiaga ir papildoma apsauginė dirželio kilpa užtikrina reikiamą saugumą

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: