Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
Keraminė plautuvė Franke Fraceram KBK 110-50
22%
22%
3.3 / 5
3.3 stars, based on 9 reviews

Keraminė plautuvė Franke Fraceram KBK 110-50Kaina: 458.00 €
Speciali Kaina: 357.00 €
Sutaupyk: 101.00 €
458.00

– Fraceram
– Ekscentrinis 3 1/2" ventilis
– Nerūdijančio plieno valdymo mygtukas  

Išpjova 49,5 x 37,5 cm (R = 15 mm) 

Dubuo 50,5/38,5/18,5 cm  

FRACERAM
Itin kokybiška speciali patentuota* keramika, ištobulinta ypatingiems poreikiams virtuvėje.

Higieninėmis savybėmis pasižyminti, žvilganti keramika
„Fraceram”– tai ideali medžiaga plautuvėms, kurioms keliami griežčiausi reikalavimai dėl švaros ir higienos. Kur plaunami ir ruošiami maisto produktai, o taip pat plaunami indai, taurės bei puodai, ten turi būti naudojamos higieninėmis savybėmis pasižyminčios ir lengvai prižiūrimos medžiagos. „Fraceram“ – tai aukštos kokybės medžiaga, neturinti nei kvapo, nei skonio. Kadangi „Fraceram“ keramika gaminama iš specialios masės, kuri ruošiama iš natūralių žaliavų pasitelkiant sudėtingas technologijas, ji yra labai tvirta, o jos paviršius pasižymi higieninėmis savybėmis.

Ilgaamžė, tvirta, ypatingai atspari
„Fraceram“ keramika – tai neprilygstamo patvarumo medžiaga, atspari aukštai temperatūrai, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Ji taip pat nesibraižo ir neblunka. Skirtingai nuo tradicinių keraminių medžiagų, „Fraceram“ keramikos savybės nepakinta net ir eksploatuojant ją sunkiomis sąlygomis bei daužant metaliniais daiktais. Dėl tokio atsparumo „Fraceram“ keramika yra išskirtinai ilgaamžė, itin kokybiška medžiaga plautuvėms, kurių forma ir savybės nepakinta labai ilgą laiką.

Išskirtinai tobulos formos
Keramika, kaip natūrali rankų darbo įvairiausiais būdais gaminama medžiaga, jau tūkstančius metų naudojama įvairiose kultūrinės veiklos srityse. Mišinys keramikos gamybai ruošiamas iš natūralių medžiagų: molio, kaolino, kvarco ir lauko špato. Po to jis sumalamas, suformuojamas, padengiamas glazūra ir išdegamas. „Fraceram“ keramika stabilumą ir atsparumą įgauna dėl ypatingos receptūros ir išdegimo proceso esant 1200°C temperatūrai. Jo metu speciali keramikos masė sukimba su glazūra ir „Fraceram“ keramika įgauna ilgalaikį atitinkamo atspalvio žvilgesį bei vienodai glotnų, lengvai prižiūrimą paviršių.   Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: