Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
Keraminė plautuvė Franke MYTHOS MTK 611-78
22%
22%
 
3.7 / 5
3.7 stars, based on 13 reviews

Keraminė plautuvė Franke MYTHOS MTK 611-78Kaina: 657.00 €
Speciali Kaina: 515.00 €
Sutaupyk: 142.00 €
657.00

Pagaminta iš Fraceram
Ekscentrinis 3½” ventilis
Apvalus paspaudžiamas ventilio valdymo mygtukas
2 x 35 mm arba 2 x 35 mm išgręžtos skylės
Universali

Matmenys: 78 x 51 cm
Išpjova: 76 x 49 (R = 10 mm)
Dubuo: 36,5/37,1/19 cm

FRACERAM
Itin kokybiška speciali patentuota keramika, ištobulinta ypatingiems poreikiams virtuvėje.
„Fraceram”– tai ideali medžiaga plautuvėms, kurioms keliami griežčiausi reikalavimai dėl švaros ir higienos. Ten, kur plaunami ir ruošiami maisto produktai, o taip pat plaunami indai, taurės bei puodai, turi būti naudojamos higieninėmis savybėmis pasižyminčios ir lengvai prižiūrimos medžiagos. „Fraceram“ – tai aukštos kokybės medžiaga, neturinti nei kvapo, nei skonio. Kadangi „Fraceram“ keramika gaminama iš specialios masės, kuri ruošiama iš natūralių žaliavų pasitelkiant sudėtingas technologijas, ji yra labai tvirta, o jos paviršius pasižymi higieninėmis savybėmis.
„Fraceram“ keramika – tai neprilygstamo patvarumo medžiaga, atspari aukštai temperatūrai, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Ji taip pat nesibraižo ir neblunka. Skirtingai nuo tradicinių keraminių medžiagų, „Fraceram“ keramikos savybės nepakinta net ir eksploatuojant ją sunkiomis sąlygomis bei daužant metaliniais daiktais. Dėl tokio atsparumo „Fraceram“ keramika yra išskirtinai ilgaamžė, itin kokybiška medžiaga plautuvėms, kurių forma ir savybės nepakinta labai ilgą laiką.

Dėl savo gamybos specifikos keraminės plautuvės išmatavimai gali turėti tam tikrų nukrypimų pagal tolerancijos normas. Tikslūs išmatavimai bus tik esant kiekvienai pagamintai plautuvei. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: