Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
  
4 / 5
4 stars, based on 4 reviews

Klijavimo pistoletas BOSCH PKP 18 E, 0603264508Speciali Kaina: 32.50 €
32.50

BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas.

Tvirtas karštų klijų pistoletas PKP 18 E užtikrina švarų darbą ir suklijuotų siūlių stabilumą. Elektroniniu būdu reguliuojamas šildymo elementas užtikrina pastovią 200 laipsnių Celsijaus darbinę temperatūrą, greitą įkaitimą ir tokiu būdu greitą eksploatacinį pasirengimą. Dėl mechaninės pastūmos sistemos galimas tikslusis dozavimas ir tikslingas ir nepertraukiamas klijų užtepimas. Integruota blokavimo sistema nuo lašėjimo sumažina galimą tolesnį lašėjimą, o dėl ypač ilgų injektorių galima siūles klijuoti net sunkiausiai prieinamose vietose. Stabilumą užtikrina karštų klijų pistoleto išjungimo apkaba.

Pagrindinės gaminio savybės

„Constant-Electronic“ sistema: elektroniniu būdu reguliuojami kaitinimo elementai leidžia greitai pradėti darbą ir užtikrina pastovią darbinę temperatūrą Mechaninė klijų pastūma leidžia tiksliai dozuoti ir greitai padengti klijais norimą vietą Švaru ir patogu naudotojui – jokio lašėjimo dėl apsauginio mechanizmo Atlenkiama kojelė prietaisui saugiai pastatyti

Pagrindiniai techniniai duomenys

Klijavimo našumas 20 g/min Lydieji klijai, Ø 11 x 45 – 200 mm Prietaiso svoris 0,35 kg

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: