Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
  
3.4 / 5
3.4 stars, based on 34 reviews

Norel PM KET radiatoriusSpeciali Kaina: 75.00 €
75.00

Šie radiatoriai - nebrangus būdas prireikus išplėsti esamą šildymo sistemą. Priekinėje pusėje esanti oro anga paduoda šilumą tiesiai į kambarį, todėl ant sienos neatsiranda dėmių. Radiatoriai saugūs, nėra aštrių kampų, žema paviršiaus temperatūra, įrengta apsauga nuo perkaitinimo. Kokybiški termostatai leidžia šildyti būstą nesudėtingai, ekonomiškai bei komfortabiliai.
Kompaktiški PM ir žemo profilio LM sieniniai konvekciniai radiatoriai NOREL sujungia progresyvias technologijas su stilingai gražia išvaizda ir įgalina aukščiausios kokybės radiatorius naudoti privačiuose būstuose ar komercinės paskirties pastatuose.
Frontalinė oro ištekėjimo anga leidžia šilumą tiesiai į kambarį, tuo sumažindama nublukimo žymių ant sienos atsiradimo riziką. Sieniniai radiatoriai yra saugūs vaikams be aštrių kampų, maža paviršiaus temperatūra ir apsauga nuo perkaitimo.
Galimi modeliai nuo 250 W iki 2000 W ir 35 cm bei 18 cm aukščio, įrengta apsauga nuo perkaitimo, įjungimo/išjungimo jungiklis ir termostatas (elektromechaninis arba elektroninis). Lengvas instaliavimas su nuimamais kronšteinais. Gali būti jungiami į rozetę arba su dėžute pajungti pastovios instaliacijos laidus.   Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: