Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
Praustuvas RAVAK Rosa Comfort N R su persipylimu (XJ8P11N0000)
20%
20%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Praustuvas RAVAK Rosa Comfort N R su persipylimu (XJ8P11N0000)Kaina: 239.00 €
Speciali Kaina: 191.00 €
Sutaupyk: 48.00 €
239.00

RAVAK kuria įkvepiančius vonios kambarius, apgalvotus iki smulkiausios detalės: integruojamų gaminių serijas, akrilines vonias su galimybe montuoti hidromasažines sistemas, dušo kabinas ir duris, praustuvus, vonios kambario baldus, maišytuvus ir platų įvairiausių priedų pasirinkimą. RAVAK sprendimai paremti daugiau kaip dvidešimties metų patirtimi, jie vieni didžiausiu gamintoju Čekijoje ir išlaiko dominuojančią padėtį Centrinėje Europoje.

Praustuvai Rosa tai atsakas į pirkėjų pageidavimą, kurie vertina ir pasitiki RAVAK . Apvalios praustuvų formos itin patogios, taip pat daug vietos daiktams susidėti. Rosa tai populiariausia vonios kambario koncepcija, skirta bet kokiam vonios kambariui. Praustuvai Rosa taip pat sukurti skirtingo dydžio vonios kambariams, juos galima montuoti kampuose ar sienos viduryje. Dėka apgalvotų sprendimų koncepcija Rosa papildyta spintelėmis, kuriuose patogiai galėsite laikyti visus vonios reikmenis.

Skirta kombinacijai su vonios kambarių baldais Rosa, kartu su jais sukuria komfortišką erdvę visiems reikiamiems vonios kambarių reikmenims.

RAVAK Rosa Comfort N R su persipylimu (XJ8P11N0000):

matmenys (p x g): 78 x 55 cm medžiaga: kompozicinis – lietas dolomito ir dervos mišinys tipinis variantas: kairysis ir dešinysis (L/R) perpylimas: taip, paslėpto perpylimo galimybė maišytuvo anga: 35 mm spintelė po praustuve: taip aksesuarai: praustuvės išpiltuvai, sifonai, maišytuvai, spintelė

Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama praustuvę kombinuoti su kitais koncepcijos Rosa gaminiais (spintele po praustuve SDU Rosa Comfort, cmесителем Rosa, veidrodžiu M 780) ir kitais aksesuarais, vonios kambario baldais RAVAK. Praustuvę galima papildyti spintele po praustuve arba įrengti ant sienos. Montavimo rinkinys (jungiamosios mūrvinės, sraigtai ir t. t.) ir perpylimo dangtis įeina į gaminio komplektą. Praustuvė Rosa Comfort baldams tiekiama be rankšluosčių laikiklio

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: