Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
WC Rėmo Sanit ir pakabinamo klozeto Alice Ceramica Unica Rimless komplektas
35%
35%
  
3.5 / 5
3.5 stars, based on 16 reviews

WC Rėmo Sanit ir pakabinamo klozeto Alice Ceramica Unica Rimless komplektasKaina: 515.00 €
Speciali Kaina: 335.00 €
Sutaupyk: 180.00 €
515.00

Komplektą sudaro:

WC rėmas Sanit (Vokietija) su tvirtinimo elementais;

Chromuotas mygtukas;

Pakabinamas klozetas Alice Ceramica Unica Rimless (be nuplovimo lanko) su Slim soft close antibakteriniu dangčiu;

Garso izoliacinė tarpinė.

Pakabinamas klozetas Alice Ceramica Unica (Italija) su Rimless (atviro lanko) technologija paprastesniam valymui ir priežiūrai;
Lėtai užsidarantis, Slim dizaino dangtis;
Klozeto tvirtinimo komplektas. 

SANIT Eisenberg - moderni, sparčiai ir sėkmingai besivystanti kompanija jau daugiau nei 50 metų gamina sanitarinius gaminius. Kompanijos sėkmės raktas - tai sugebėjimas patenkinti partnerių poreikius ir vystyti klientų aptarnavimą. SANIT - tai daugiau nei 450 motyvuotų darbuotojų, kurių pagrindinis darbo uždavinys - užsakovo ramybė. Patikimumas, aukščiausia technika ir šiuolaikiškas dizainas yra pagrindinės SANIT produktų savybės, kurios yra pripažintos pasaulinėje rinkoje.

SANIT ir Geberit yra vieninteliai potinkinių sistemų gamintojai, kuriems pavyko savo gaminius sertifikuoti Didžiojoje Britanijoje.

SANIT potinkiniai moduliai sumontuoti daugelyje svarbių ojektų, kur keliami aukšti reikalavimai gaminių kokybei, funkcionalumui, ilgaamžiškumui, dizainui.

SANIT įsikūrė 1945 metais. 1990 metų gruodžio mėnesį kompanija susijungė su pasaulyje lyderiaujančia statybinių medžiagų bendra Belgijos-Prancūzijos grupe - ETEX-Gruppe, dabar Aliaxis grupe, kuri yra viena pasaulinių lyderių produktų iš plastiko statybos industijai gamyboje. Aliaxis pardavimai 2014 metais sudarė 2,573 mlrd eurų. Ši įmonių grupė apima daugiau nei 88 gamintojus 34 pasaulio šalyse, tame tarpe ir SANIT Eisenberg, kuri žinoma kaip vienas geriausių ir patikimiausių gamintojų sanitarinės technikos pramonėje. 2002 metais firma „SANIT“ įsigijo „Abusanitair“ gamyklą Rodentalyje, Bavarijoje. 2012 m. įsigijo gamyklą Wittenberge, šalia Berlyno.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: