Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
WC Rėmo Sanit ir pakabinamo klozeto Ravak Uni Chrome Rim komplektas
32%
32%
 
3.4 / 5
3.4 stars, based on 22 reviews

WC Rėmo Sanit ir pakabinamo klozeto Ravak Uni Chrome Rim komplektasKaina: 438.00 €
Speciali Kaina: 299.00 €
Sutaupyk: 139.00 €
438.00

Komplektą sudaro:


WC rėmas Sanit (Vokietija) su tvirtinimo elementais;

Chromuotas mygtukas;

Pakabinamas klozetas Ravak Uni Chrome Rim su soft close antibakteriniu dangčiu;

Garso izoliacinė tarpinė.

Specialios unitazo Uni Chrome Rim formos suprojektuotos itin patogiam valymui. Lengvą priežiūrą užtikrina ir tobulai apdorotas glazūruotas gaminio paviršius. Estetiškas unitazo stilius puikiai atitinka visos vonios kambario Chrome koncepcijos dizainą. Unitazas montuojamas naudojant paslėpto montavimo sistemą, kuri ypatingai palengvina vonios kambario grindų valymą. Montavimui skirtos vietos paslėptos unitazo dubenyje, o tai užtikrina išlaikytą ir nesugadintą gaminio dizainą. 

matmenys 360 x 510 x 350 mm (p/g/a)
click sistema – galimybė nuimti unitazo dangtį - sėdynę
Soft Close – unitazo dangčio nuleidimo sistema
preciziška apdaila – tobulai apdorotas glazūruotas paviršius
medžiagos vientisumas – tvirta, lengvai prižiūrima ir higieniška apdaila
kompaktiškas dizainas – unitazas neturi briaunos, todėl nėra nepasiekiamų valymui vietų

SANIT Eisenberg - moderni, sparčiai ir sėkmingai besivystanti kompanija jau daugiau nei 50 metų gamina sanitarinius gaminius. Kompanijos sėkmės raktas - tai sugebėjimas patenkinti partnerių poreikius ir vystyti klientų aptarnavimą. SANIT - tai daugiau nei 450 motyvuotų darbuotojų, kurių pagrindinis darbo uždavinys - užsakovo ramybė. Patikimumas, aukščiausia technika ir šiuolaikiškas dizainas yra pagrindinės SANIT produktų savybės, kurios yra pripažintos pasaulinėje rinkoje.

SANIT ir Geberit yra vieninteliai potinkinių sistemų gamintojai, kuriems pavyko savo gaminius sertifikuoti Didžiojoje Britanijoje.

SANIT potinkiniai moduliai sumontuoti daugelyje svarbių ojektų, kur keliami aukšti reikalavimai gaminių kokybei, funkcionalumui, ilgaamžiškumui, dizainui.

SANIT įsikūrė 1945 metais. 1990 metų gruodžio mėnesį kompanija susijungė su pasaulyje lyderiaujančia statybinių medžiagų bendra Belgijos-Prancūzijos grupe - ETEX-Gruppe, dabar Aliaxis grupe, kuri yra viena pasaulinių lyderių produktų iš plastiko statybos industijai gamyboje. Aliaxis pardavimai 2014 metais sudarė 2,573 mlrd eurų. Ši įmonių grupė apima daugiau nei 88 gamintojus 34 pasaulio šalyse, tame tarpe ir SANIT Eisenberg, kuri žinoma kaip vienas geriausių ir patikimiausių gamintojų sanitarinės technikos pramonėje. 2002 metais firma „SANIT“ įsigijo „Abusanitair“ gamyklą Rodentalyje, Bavarijoje. 2012 m. įsigijo gamyklą Wittenberge, šalia Berlyno.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: