Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
WC rėmo Sanit ir pakabinamo klozeto Laufen Pro Rimless su Slim SC dangčiu komplektas
31%
31%
  
3.1 / 5
3.1 stars, based on 13 reviews

WC rėmo Sanit ir pakabinamo klozeto Laufen Pro Rimless su Slim SC dangčiu komplektasKaina: 523.00 €
Speciali Kaina: 360.00 €
Sutaupyk: 163.00 €
523.00

Komplektą sudaro:
Potinkinis rėmas Sanit su tvirtinimo elementais
Vandens nuleidimo mygtukas (chromas)
Pakabinamas klozetas Laufen Pro Rimless
Klozeto dangtis Slim Softclose (plonas, lėtai nusileidžiantis)

SANIT Eisenberg - moderni, sparčiai ir sėkmingai besivystanti kompanija jau daugiau nei 50 metų gamina sanitarinius gaminius. Kompanijos sėkmės raktas - tai sugebėjimas patenkinti partnerių poreikius ir vystyti klientų aptarnavimą. SANIT - tai daugiau nei 450 motyvuotų darbuotojų, kurių pagrindinis darbo uždavinys - užsakovo ramybė. Patikimumas, aukščiausia technika ir šiuolaikiškas dizainas yra pagrindinės SANIT produktų savybės, kurios yra pripažintos pasaulinėje rinkoje.

SANIT potinkiniai moduliai sumontuoti daugelyje svarbių ojektų, kur keliami aukšti reikalavimai gaminių kokybei, funkcionalumui, ilgaamžiškumui, dizainui.
SANIT įsikūrė 1945 metais. 1990 metų gruodžio mėnesį kompanija susijungė su pasaulyje lyderiaujančia statybinių medžiagų bendra Belgijos-Prancūzijos grupe - ETEX-Gruppe, dabar Aliaxis grupe, kuri yra viena pasaulinių lyderių produktų iš plastiko statybos industijai gamyboje. Aliaxis pardavimai 2014 metais sudarė 2,573 mlrd eurų. Ši įmonių grupė apima daugiau nei 88 gamintojus 34 pasaulio šalyse, tame tarpe ir SANIT Eisenberg, kuri žinoma kaip vienas geriausių ir patikimiausių gamintojų sanitarinės technikos pramonėje. 2002 metais firma „SANIT“ įsigijo „Abusanitair“ gamyklą Rodentalyje, Bavarijoje. 2012 m. įsigijo gamyklą Wittenberge, šalia Berlyno.

LAUFEN Pro autorius, šveicarų dizaineris Peter Wirz iš dizaino grupės Process Design, sukūrė vonios kambario seriją, optimizuotą pagal keramikos gamybos proceso reikalavimus. Ji patvirtina, kad tokie požymiai, kaip minimalistinės formos, aukšta kokybė ir optimalios funkcijos, jei yra protingai derinami, neprivalo būti brangūs. “Demokratiškas” LAUFEN pro dizainas – tai modernus atsakymas į reikalavimą, kad visi turi teisę į geros kokybės dizainą.
LAUFEN pro suskirstyta į tris produkto linijas A, B ir C. Linija C (“compact”) yra erdvės stokos sąlygojamų problemų sprendėja; B (“basic”) – tai pagrindinė linija; o A – tai serijos LAUFEN pro dizaino linija su architektūriniu įkvėpimu. Iš viso 30 praustuvų, 6 klozetai, bidė, priderintos vonios, jau nekalbant apie platų LAUFEN pro baldų asortimentą, - visi jie gali būti laisvai kombinuojami ieškant tinkamo sprendimo įvairių paskirčių ir išplanavimų kambariams.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: