Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
3.8 / 5
3.8 stars, based on 50 reviews

ADA CUBE 360 2V GREEN Lazerinis nivelyras Professional EditionSpeciali Kaina: 250.00 €
250.00

Tikslumas

±3/10 mm/m

Kompensatoriaus darbo diapazonas

±4°

Horizontalaus spindulio apsisukimo kampas

360°

Vertikalaus spindulio apsisukimo kampas

140°

Apsauga nuo dulkių ir drėgmės

IP54

Lazerinis diodas

520 nm

Lazerio klasė

2

Maitinimas

3 х AA/1,5,3,7V/2000 mAH akum.pakrovėjas

Stovo sriegis

1/4

Darbinė temperatūra

-5 iki +45°С

Lazerio diodo spalva

žalia

Lazerio projekcija

3 linijos 360°, vertikali ir horizontali plokštumos

Darbo diapazonas

20 m

Darbo diapazonas su imtuvu

70 m

 

Lazerinis nivelyras ADA CUBE 360 2V GREEN – tai kompaktiškas prietaisas, kuris projektuoja tris lazerines plokštumas: vieną horizontalią 360° ir dvi vertikalias. Lazeriniu spindulių spalva yra žalia. ADA CUBE 360 2V turi specialų spinduliuotuvą, kurio dėka horizontalus spindulys projektuojamas 360 laipsnių kampu. Šis nivelyras puikiai tinka visiems statybos ir remonto darbams tiek patalpų viduje, tiek lauko sąlygomis.

Ryškus lazerio spindulys – tai pagrindinis nivelyro ypatumas. Žalias spindulys puikiai tinka sužymėjimui, esant ryškiam apšvietimui. Žalias spindulys yra daug geriau matomas, palyginus su raudonu, esant vienodoms apšvietimo sąlygoms.

Patogus sužymėjimas. Lazerinis nivelyras 360 projektuoja tris plokštumas: vieną horizontalią ir dvi vertikalias linijas. Horizontalus spindulys yra matomas 360 laipsnių kampu. Jums daugiau nereikės sukti prietaiso, nes linijos bus matomos bet kuriame taške. Vertikalios linijas susikerta 90° kampu. Vertikalių linijų pagalba galima greitai suplanuoti patalpų padalijimą, suplanuoti busimų sienų vietas, klijuoti grindų plyteles. Keičiant lazerinio nivelyro padėtį, galima greitai įvertinti planuojamos patalpos išmatavimus.

Tikslus automatinis išsilyginimas – lazerinis nivelyras ADA CUBE 360 2V GREEN turi ypatingai didelį tikslumą, tik 0,3 mm vienam metrui.  

Du tvirtinimo taškai. Lazerinis nivelyras 360 gali būti montuojamas ant stovo arba prie sieninio tvirtinimo ¼‘‘ sriegio pagalba. Vienas sriegis yra galinėje nivelyro sienelėje, o kitas – apačioje.

Apsaugotas korpusas. Lazerinis nivelyras ADA CUBE 360 2V GREEN turi protektorinę apsaugą iš visų pusių. Guminiai intarpai apsaugo prietaisą nuo gedimų, jei prietaisas nukrenta arba smūgio metu.

Darbas nuo akumuliatoriaus. Lazerinis nivelyras dirba su akumuliatoriumi 2000mAh. Veikimas nuo akumuliatoriaus yra patogus, nes galėsite dirbti bet kur ir nereikės nuolat pirkti maitinimo elementų – akumuliatorių galėsite pakrauti bet kokiu patogiu laiku. ADA CUBE 360 2V GREEN taip pat gali dirbti nuo paprastų elementų arba prijungtas prie pakrovėjo. Galėsite dirbti ir kartu krauti savo nivelyro akumuliatorių.

Darbas su pasvyrimu. Šiame režime galima pakreipti prietaisą bet kokiu kampu. Reikia tik užfiksuoti švytuoklę, nustačius įjungimo mygtuką į vidurinę padėtį. Tokiu būdu lazeriniai spinduliai bus projektuojami su reikiamu pasvyrimu. Ši funkcija yra labai patogi, pvz., montuojant laiptų turėklus.

Darbo režimas su imtuvu. Prietaisas turi darbo režimą su imtuvu, kuris reikalingas tais atvejais, kai apšvietimas yra labai ryškus. Šiame režime nivelyro darbo diapazonas padidėja nuo 20 m iki 70 m.

Teleskopinis stovas, kuris yra komplekte, yra lengvas ir sudedamas, todėl jį patogu transportuoti. Stovas leidžia nustatyti nivelyras aukštyje tarp 35 cm iki 110 cm.

 

Komplektacija:

Lazerinis nivelyras Teleskopinis stovas Lazerinis taikinys Pakrovėjas Akumuliatorius

 

Įrankiui taikoma 24 mėnesių garantija   


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: