Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
4 / 5
4 stars, based on 9 reviews

Lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO 60, matavimo diapazonas iki 60 mSpeciali Kaina: 129.71 €
129.71

Lazerinis atstumo matuoklis COSMO 60

Modelis: ADA COSMO 60
Gamintojas: ADA Instruments
Artikulas: A00377

Lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO 60 — tai profesionalus atstumų matuoklis, kuris pasižymi paprastumu ir patogiu naudojimu. Pagrindinis šio profesionalaus įrankio privalumas — atstumų matavimas, esant bet kokioms apšvietimo sąlygoms. ADA COSMO 60 matuoja atstumą iki 60 metrų su dideliu tikslumu net šviečiant saulei. Maksimali matavimo paklaida yra tik 1,5 mm.

Ergonomiškas korpuso dizainas patogiam matavimui. Apatinėje ir viršutinėje prietaiso dalyse yra apsauginiai intarpai, kurie apsaugos korpusą nuo pažeidimų. Atstumo matuoklį patogu laikyti rankoje. Membraniniai valdymo mygtukai atsparūs dulkėms ir drėgmei.

Lazerinis atstumų matuoklis ADA COSMO 60 atlieka sudėtį, atimtį, automatiškai apskaičiuoja plotą ir tūrį. Siekiant apskaičiuoti atstumą tarp dviejų taškų, kurį negalima apskaičiuoti tiesiogiai, atstumų matuoklis turi funkciją, kuri apskaičiuoja atstumą pagal geometrines Pitagoro formules.

Atlenkiama kabė leidžia atlikti matavimus iš kampų ar plyšių.

Trijų eilučių ryškus ekranas su nuolatiniu apšvietimu leidžia dirbti net esant blogam apšvietimui. Ryškūs, dideli simboliai. Matavimo rezultatai ekrane matomi bet kokiu kampu ir esant bet kokiam apšvietimui.

Atstumų matuoklis ADA COSMO 60 tiksliam didelių atstumų matavimui turi taimerį.

Darbo diapazonas

0.05 iki 60 m

Tikslumas

±1.5 mm

Minimalus matavimo vienetas

1 mm

Lazerio klasė

2

Lazerio tipas

620-690 nm,Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: