Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.7 / 5
3.7 stars, based on 3 reviews

Lazerinis nivelyras ADA CUBE 360 Green ULTIMATE EDITIONSpeciali Kaina: 330.00 €
330.00

Lazerinis nivelyras ADA CUBE 360 Green ULTIMATE EDITION

Gamintojas: Ada Instruments
Artikulas: A00470

Projektavimo tipai

lazerinis kryžius ir papildomos linijos

Tikslumas, mm/m

±3/10

Kompensatoriaus darbo diapazonas, °

±4

Horizontalaus spindulio pasukimo kampas, °

360

Vertikalaus spindulio kampas, °

160

Apsauga nuo dulkių ir drėgmės

IP54

Lazerinis diodas, nm

535

Lazerio klasė

2

Maitinimo šaltinis

3 х АА/1,5

Stovo sriegis

1/4

Darbinių temperatūrų diapazonas, °С

-5 iki +45

Lazerio projekcija

1 linija 360°,1 linija

Darbo diapazonas

20 m

Lazerinis nivelyras ADA CUBE 360 Green – tai matavimo prietaisas, kurio funkcionalą įvertins ir profesionalai, ir paprasti naudotojai. Specialaus spinduliuotuvo dėka horizontalus spindulys projektuojamas 360° kampu. Lazerinis nivelyras puikiai tinka daugeliui statybos ir remonto darbų.

Ryškus žalias spindulys. Lazerinis nivelyras ADA CUBE 360 Green išsiskiria nuo kitų nivelyrų tuo, kad naudoją žalią lazerinį spinduliuotuvą. Žalias spindulys puikiai tinka sužymėjimui esant ryškiai šviesai. Esant vienodoms apšvietimo sąlygoms žalia linija, lyginant su raudona, yra matoma daug geriau.

Patogus sužymėjimas. Nivelyras projektuoja horizontalią 360º ir vertikalią linijas. Daugiau nėra būtinumo sukti prietaisą atliekant horizontalų sužymėjimą. Pakanka nustatyti ADA CUBE 360 Green reikalingame aukštyje. Horizontalus spindulys bus matomas ant viso patalpos perimetro. Įjungus vertikalią liniją gaunamas lazerinis kryžius (persikertanti 90º kampu projekcija).

Tikslus išsilyginimas. Nivelyras išsilygina automatiškai. ADA CUBE 360 Green pasižymi aukštu tikslumu – tik 0,3 mm vienam metrui.

Du tvirtinimo taškai. Lazerinį nivelyrą ADA CUBE 360 Green galima tvirtinti prie stovo arba prie sieninio tvirtinimo 1/4’’ srieginio sujungimo pagalba. Vienas sriegis yra ant galinės prietaiso dalies, antra – apačioje.

Darbas su pasvirimu. Šiame režime galima pasukti nivelyrą bet kokiu kampu. Reikia tik užfiksuoti švytuoklę, nustačius jungiklį į tarpinę padėtį. Taip lazerinės linijos bus projektuojamos su reikalingu pasvirimu. Tokia funkcija gali būti reikalinga, pvz., montuojant laiptus arba atliekant plytelių ar dekoro sužymėjimą, esant kampui.

Apsaugotas korpusas. Visas nivelyro korpusas iš visų pusių turi protektorinę apsaugą. Guminiai intarpai saugo prietaisą nuo gedimu kritimų ir smūgių metu. 

Universalus tvirtinimas, kuris yra komplekte skirtas nivelyro tvirtinimui ant sienos, stovo ir metalinių paviršių. Tvirtinimas yra kampo formos, pagamintas iš metalo. Vienoje tvirtinimo pusėje yra sriegis stovui 5/8‘‘ su adaptoriumi lazerinio nivelyro tvirtinimui, magnetai tvirtinimui metaliniuose paviršiuose ir skylė varžtui tvirtinti vertikaliuose paviršiuose. Kitoje pusėje yra tvirtinimo varžtas su ¼‘‘ sriegiu lazerinio nivelyro tvirtinimui.

Stovas. Lengvas aliuminio stovas leidžia greitai nustatyti nivelyrą reikiamame aukštyje nuo 35 iki 110 cm.

Lazeriniai akiniai reikalingi geresniam lazerinio spindulio matomumui. Ypač, kai spindulys yra matomas, bet labai blogai, pvz., esant ryškiam apšvietimui.

Plastikinis lagaminas. Tvirtas plastikinis lagaminas viso komplekto saugojimui ir transportavimui.

 

Komplektacija:

Lazerinis nivelyras
Lagaminas
Stovas
Universalus tvirtinimas
Lazeriniai akiniai
Baterijos

 

Visa ADA produkcija yra sertifikuota.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: