Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
2.7 / 5
2.7 stars, based on 3 reviews

Lazerinis nivelyras ADA Cube 360Speciali Kaina: 153.00 €
153.00

Lazerinis nivelyras ADA Cube 360 

Modelis: Cube 360
Gamintojas: ADA Instruments

Visa ADA produkcija yra sertifikuota. 

Lazerinis nivelyras ADA CUBE 360 – tai matavimo prietaisas, kurio funkcionalą įvertins ir profesionalai, ir mėgėjai. Specialaus spinduliuotuvo dėka horizontalus spindulys projektuojamas 360°kampu. Idealiai tinka statybiniams ir remonto darbams, plytelių ar kitų dangų klijavimui, tapetų klijavimui ir t.t.

Patogus ženklinimas. Nivelyras projektuoja  horizontalią 360º ir vertikalią linijas. Su šiuo nivelyru nebereikia sukinėti prietaiso esant horizontaliam ženklinimui. Užtenka nustatyti ADA CUBE 360 reikiamame aukštyje. Horizontalus spindulys bus matomas visame perimetre. Kai įjungiama vertikali linija, gaunamas lazerinis kryžius – susikertančios 90ºkampu linijos. Lazerines linijas galima po vieną atjunginėti ir palikti tik reikiamą darbui.

Tikslus išlyginimas. Gulsčiuko išlyginimas yra automatinis. ADA CUBE 360 turi labai didelį tikslumą – paklaida yra tik 0,3 milimetro vienam metrui.

Režimas darbui su imtuvu. Nivelyras turi režimą darbui su imtuvu, kuris reikalingas, kai tenka dirbti esant ryškiam apšvietimui arba lauke. Kai įjungiamas šis režimas, ženklinimo distancija padidėja nuo 20 metrų iki 70 metrų.

Du tvirtinimo taškai. ADA CUBE 360 galima tvirtinti ant stovo arba ant sieninio tvirtinimo srieginio sujungimo 1/4‘‘ pagalba. Vienas sriegis yra galinėje prietaiso sienelėje, antras – apačioje. Prietaisą galima sumontuoti ant stovo arba ant universalaus tvirtinimo.

Darbas su pasvirimu. Šiame režime galima pakreipti prietaisą bet kokiu kampu. Užtenka užfiksuoti švytuoklę, nustačius įjungimo klavišą į vidutinę padėtį. Tokiu atveju lazeriniai spinduliai bus matomi su reikiamu pasvirimu. Ši funkcija gali būti reikalinga, pvz., montuojant laiptų turėklus.

Apsaugotas korpusas. Visas ADA CUBE 360 korpusas iš visų pusių turi protektorinę apsaugą. Guminiai antdėklai apsaugo prietaisą nuo sulūžimo kritimo ir smūgių metu.

Darbo diapazonas

20 m

Darbo diapazonas su imtuvu

70 m

Tikslumas

± 0,3 mm/m

Lazerio projekcija

1 linija 360°/ 2 linijos

Stovo sriegis

1/4"

Lazerio klasė

2

Lazerinis diodas

636 nm, < 1 mW

Apsauga nuo dulkių ir drėgmės

IP 54

Maitinimo šaltinis

3 baterijos АА / 1.5 В

Išmatavimai

95х95х65 mm

Svoris

390g


Nivelyras gali turėti keturias skirtingas komplektacijas. Prieš pirkdami nivelyrą, pasirinkite norimą komplektaciją:

Komplektacija Basic: lazerinis nivelyras, baterijos

Komplektacija Home: lazerinis nivelyras, krepšys, universalus tvirtinimas, akiniai, baterijos

Komplektacija Professional: lazerinis nivelyras, krepšys, stovas, baterijos

Komplektacija Ultimate: lazerinis nivelyras, plastikinis lagaminas, stovas, universalus tvirtinimas, baterijos, akiniai
 

 _____
Pateiktas vaizdo įrašas yra mūsų kolegų videoapžvalga.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: