Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.7 / 5
3.7 stars, based on 18 reviews

Metalo, elektros laidų ir medienos detektorius ADA Wall Scanner 80Speciali Kaina: 66.00 €
66.00

 

Metalo aptikimo gylis (magnetinio)

80 mm

Metalo aptikimo gylis (nemagnetinio)

60 mm

Baterijos/įtampa

9-V šarminė baterija

Naudojimo temperatūra

-10 … +50

Laido su įtampa aptikimo gylis

50

Saugojimo temperatūra, °C

-20 … +70

Baterijos tarnavimo laikas, val.

6

Svoris (be baterijų)

0,12

Automatinis ekrano išsijungimas

5 min

Kalibravimas

yra

Medienos aptikimo gylis

20 mm

 

Metalo, elektros laidų ir medienos detektorius ADA Wall Scanner 80 – tai detektorius, kuris elektrinio signalo dėka leidžia aptikti spalvotą ir juodą metalą, laidus su įtampa ir medines konstrukcijas sienose, grindyse ir lubose. Tai yra puikus įrankis kasdieniam naudojimui! Patikimas korpusas ir protektoriniai intarpai apsaugo matuoklį nuo smūgių. Didelis ekranas su apšvietimu yra skirtas patogiam darbui. Apšvietimas įjungiamas kartu su prietaiso įjungimu. Labai patogu naudoti prastai apšviestose vietose.

Automatinis kalibravimas: Tikslesniam darbui prieš komunikacijų paiešką galima atlikti automatinį kalibravimą. Kalibravimas atliekamas tik vieno mygtuko paspaudimu ir užima ne daugiau 10 sek.  

Padėties indikacija: artėjant prie metalo ADA Wall Scanner 80 ant ekrano atvaizduoja atstumą centimetrais. Jei prietaisas atsidurs tiksliai virš metalo sienoje, užsidegs atitinkamas signalas.

Funkcijos:

Juodų ir spalvotų metalų, medinių konstrukcijų ir laidų su įtampa aptikimas Spalvos signalas aptikimo metu: metalas, mediena, laidai – raudonas signalas; laisva zona – žalias signalas Prietaiso atsidūrimo virš objekto indikavimas Labai paprastas ir suprantamas valdymas Skaitmeninis ekranas su apšvietimu – matavimo rezultatai lengvai skaitomi Guminiai intarpai šonuose – patogiam darbui. 

 

Įrankiui taikoma 12 mėnesių garantija     


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: