Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3.5 / 5
3.5 stars, based on 83 reviews

Tvirtinimas ADA BaseSpeciali Kaina: 53.00 €
53.00

Tvirtinimas ADA Base

Modelis: Ada Base
Gamintojas: Ada Instruments
Artikulas: A00555

Tvirtinimo skersmuo

1/4‘‘, 5/8‘‘

Mikrolifto diapazonas

0 – 110 mm

Spaustuvo aprėpimo dydis

0,5 – 55 mm

Išmatavimai

226 x 160 x 107 mm

 

ADA BASE – tai universalus tvirtinimas su mikroliftu, skirtas lazerinio nivelyro nustatymui ant bet kokių paviršių ir bet kokiame aukštyje. Tvirtinimą sudaro dvi dalys:

ADA MAGNETIC LIFT – magnetinis tvirtinimas su mikroliftu, skirtas lazeriniams nivelyrams iki 1 kg.

ADA WALL BRACKET – greitai nuimamas tvirtinimas, kurio plotis 55 mm, skirtas lazeriniams nivelyrams iki 2 kg, sumontuotų ant MAGNETIC LIFT.

 

Šis ADA Instruments tvirtinimas pagamintas iš labai tvirto plastiko, kuris atsparus smūgiams. Tvirtinimui yra naudojami neodimio magnetai. Montavimui ant vamzdžių yra specialus latakas. Siekiant išvengti slydimo ant ADA Base naudojami guminiai intarpai.

Universalus tvirtinimas turi mikroliftą – horizontalios plokštelės diapazonas yra nustatomas nuo 0 iki 11 cm. Reguliavimas atliekamas dvipusių rankenėlių pagalba. Pasirinkta padėtis fiksuojama varžtu. ADA Base montuojamas gali būti montuojamas ant 1/4 ir 5/8 stovų.

Tvirtinimas turi patikimą spaustuvą, kuri leidžia atlikti greitą montavimą ir nuėmimą. Ant spaustuvo lupų yra specialūs guminiai intarpai, kurie apsaugo nuo įbrėžimų tvirtinimo vietoje. Maksimalus užspaudimo plotis yra 55 mm. Tvirtinimas turi specialią akutę savisriegiui, todėl tvirtinimą galimą sumontuoti ant vertikalių sienų, stulpų ir pan.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: