Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
3 / 5
3 stars, based on 11 reviews

Powermat PM-NAG-40SKN dyzelinis šildytuvas su kaminu 40kW + LCD ekranasSpeciali Kaina: 588.68 €
588.68

Maitinimo įtampa

230V / 50Hz

Galingumas

40000 W

Oro srautas

920 m³/val.

Kuro tipas

dyzelinis kuras, lengvas mazutas

Maksimalios degalų sąnaudos

2,5 l/val.

Rekomenduojamas šildymo plotas

200 m²

Ventiliatoriaus galia

250 W

Kuro bako talpa

56 l

Matmenys

1065 x 480 x 745 mm

Svoris

30 kg

 

Šis nešiojamas šildytuvas yra idealus pasirinkimas statyboms, žemės ūkiui, dirbtuvėms, sandėliams, renginiams, ekstremalioms situacijoms ir kitoms nenumatytoms situacijoms.  Aukštos klasės variklis, įmontuotas pjezoelektrinis uždegimas ir degalų tiekimą nutraukianti apsauga nuo perkaitimo užtikrina efektyvų ir saugų darbą. Pasiekus nustatytą temperatūrą, šildytuvas automatiškai išsijungia ir automatiškai paleidžiamas iš naujo, kai temperatūra nukrenta žemiau ekrane nustatytos temperatūros. Tai sumažina degalų sąnaudas ir leidžia palaikyti tinkamą pastovią temperatūrą patalpoje. Temperatūra valdoma elektroniniu būdu, ant šildytuvo korpuso yra du ekranai - šildymo temperatūrai nustatyti ir esamai aplinkos temperatūrai rodyti.

Šio šildytuvo konstrukcija yra ypatinga tuo, kad jis turi išmetamųjų dujų kaminą, todėl įkaitintas oras išpučiamas į patalpą visiškai be dūmų. Šildytuvas greitai paruošiamas darbui, jis yra mobilus ir lengvai valdomas. Mobilumas leidžia naudoti šildytuvą skirtingose patalpose ir pritaikyti jį beveik visose pramonės šakose. Įmontuotas kuro lygio stebėjimo matuoklis informuos Jus apie degalų lygį bake. Dideli ratai užtikrina saugesnį ir lengvesnį įrenginio transportavimą.

 

Kiti šildytuvo ypatumai:

Integruotas kuro slėgio matuoklis Maitinimo laido laikiklis INOX nerūdijančio plieno degimo kamera Degimo kameros aušinimo funkcija Elektroninis uždegimo jutiklis Perkaitimo termostatas LCD ekranas Skaitmeninis termostatas su sklandžiu temperatūros valdymu. Tai užtikrina aukštą šiluminį efektyvumą ir degalų taupymą.

 

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: