Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
2.7 / 5
2.7 stars, based on 19 reviews

Bass Polska smėliavimo kabina 250lSpeciali Kaina: 290.00 €
290.00

Maitinimas

230V

Bendri matmenys

80 x 55 x 139 cm

Darbinis slėgis

6 bar

Maksimalus darbinis slėgis

9 bar

Antgalių matmenys

4/5/6/7 mm

 

Ši smėliavimo kabina iš Bass Polska skirta skirtingų objektų paviršių valymui, poliravimui, homogenizavimui ir apdailai sauso abrazyvo pagalba. Ji rekomenduojama visiems, kurie vertina didelį našumą ir darbo efektyvumą. Smėliavimo kabina gali būti naudojama įvairiausių detalių valymui ir restauravimui, todėl puikiai tarnaus dirbtuvėse valant aliuminio ratlankius, stabdžių sistemos elementus ar restauruojant metalines konstrukcijas.

Valymas vyksta uždaroje sistemoje, abrazyvas surenkamas nuo smėliapūtės dugno, o po to išpučiamas iš smėliavimo purkštuko antgalio. Rekomenduojame naudoti smėlį, kurio granulių dydis yra 0,1–1 mm. Naudojamas kompresorius turėtų turėti bent 100 litrų talpos, 8 barų darbinį slėgį ir 400 l/min našumą.

Smėliavimo kabina turi dideles duris, kurios patikimai užsidaro. Didelės durys leidžia lengvai įdėti ir išimti valomus elementus. Duryse yra guminis tarpiklis, kuris užtikrina darbą be dulkių. Didelis stebėjimo langas su keičiama apsaugine plėvele ir įmontuotu apšvietimu užtikrina maksimalų matomumą darbo metu.

Smėliavimo kabina turi gumines kojas, kurios neleidžia prietaisui slysti darbo metu. Įmontuotos guminės darbo pirštinės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės latekso ir atitinka Europos standartus. Smėliapūtė turi nešvarumų filtrą. Didelis įjungimo / išjungimo mygtukas leidžia greitai įjungti ir išjungti prietaisą.

Komplekte yra visi reikalingi priedai, todėl darbą galėsite pradėti iš karto. Prie smėliavimo kabinos galite prijungti pramoninį dulkių siurblį.

 

Komplekte:

Apsauginės pirštinės Vidinis žemos įtampos apšvietimas Pramoninis smėliavimo pistoletas Purkštukų rinkinys Apsauginė folija


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: