Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Žaidimai ir žaislai

Žaidimai ir žaislai
3.3 / 5
3.3 stars, based on 106 reviews

Gyvačiukas mėlynasSpeciali Kaina: 57.43 €
57.43

Natūralios, nedažytos medvilnės spalva puikiai dera su raudonais ir mėlynais šios Keptin-Jr žaisliukų šeimos dryžiais.

Pagamintas iš ekologiškos medvilnės. 100% natūralus!

1.Tinkami alergiškiems ir jautriems vaikams, nes yra labai švelnūs ir gaminami iš ekologiškų žaliavų: 100% medvilnės ir vilnos. Ekologiška medvilnė yra kultivuota be cheminių pesticidų ir sintetinių trąšų naudojimo. Todėl prie vaiko odos liečiasi chemiškai neapdorotas, nealergizuojantis produktas.

2.Jie atitinka Oeko-TEX Standart 100, IVN standartus – juose nėra jokių kenksmingų medžiagų.

3.Dizainas labai paprastas tam, kad stimuliuotų vaiko vaizduotę, t.y. vaikas pats sukuria emocijas – ar žaislas linksmas, ar liūdnas. Kuo žaislas paprastesnis, tuo lengviau jis „prisitaiko“ prie vaiko nuotaikos, poreikių ir pomėgių. Pvz. mazgelių priraišiota skudurinė lėlytė, paversta ant šono, gali tapti kad ir povandeniniu laivu ar pan.

4.Ugdo sensoriką, t.y. žaislų ausis, kepurėles ir kitas dalis galima kaskart surišti vis kitose vietose mazgeliais, vaikas juos čiupinėja tokiu būdu lavindamas pirštus, užčiuopdamas skirtingų dydžių mazgelius, skirtingą mazgelių kietumą ar minkštumą.

5.Puikiai tinka neišnešiotiems kūdikiams, t.y. padeda jiems atsipalaiduoti. Kaip? Neišnešioto kūdikio tėvai turi nešioti žaislą ant savo odos ir kai žaislą palieka inkubatoriuje su kūdikiu, kūdikis atpažįsta savo tėvų kvapą. Jis nurimsta.

6.Grynos avies vilna sugeria kūno kvapą ir greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. Tai ypač aktualu žaislams, kurie skirti kūdikiams ir vaikams. Dėl avies vilnos minkšti žaislai yra šilti ir atrodo yra gyvi.

Skalbimo instrukcijos: Skalbti 40°C temperatūroje, nenaudoti baliklio ir minkštiklio.

Gamintojas: Olandų įmonė Keptin - Jr.

Šią prekę galima įsigyti tik internetu.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: