Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.6 / 5
3.6 stars, based on 50 reviews

Arklys ant pagalioSpeciali Kaina: 19.99 €
19.99
Arklys ant pagalio pagamintas iš beržo medienos, dažytas netoksiškais dažais, skirtais žaislų gamybai. Gaminami arkliukai: mėlynos, žalios, raudonos ir oranžinės spalvos. Dydis: aukštis 90 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas. Pagaminta Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėta CE. Jeigu užsakymo suma siekia 33.45 EUR, žaislus pristatome nemokamai (išskyrus Kuršių Neriją).

Medinis arklys ant pagalio – tai puikus žaislas vyresniam vaikui, padedantis ugdyti vaiko stambiąją motoriką, lavinantis įvairias raumenų grupes, emocinę, socialinę bei kalbos raidą, o taip pat fantaziją, kūrybiškumą, skatinantis pažinimą. Kaip ir visi mediniai žaisliukai, šis arkliukas spinduliuoja šilumą ir jaukumą, tai tikras meno kūrinys, pagamintas iš lietuviško beržo medienos. Arklys ant pagalio dažytas ekologiškais dažais. Jis visiškai saugus Jūsų vaikui ir jo aplinkai.
Ne tik berniukai svajoja pie žirgą. Tikrą ristūną, su kuriuo būtų galima nušoliuoti į tolimiausius kraštus, patirti begalę nuotykių. Kuris kaip vėjas lėktų laukais ir pievomis, siaurais kalnų tarpekliais, nertų į sraunias kalnų upes, kad net kvapą užgniaužtų. Tegul Jūsų vaikas visa tai patiria, tegul kuria savo nuotykį kartu su šiuo spalvingu arkliuku.
 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: