Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3.8 / 5
3.8 stars, based on 48 reviews

Kalėdinis žaisliukas sniego senisSpeciali Kaina: 1.99 €
1.99
Kalėdinis žaisliukas  sniego senis pagamintas iš 2 mm medžio faneros, nedažytas, nelakuotas. Dydis: ilgis 7,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 5 m., suaugusiems. Medinis žaisliukas - Kalėdų šventės suvenyras, ne žaislas vaikui. Gali būti personalizuota: galima išgraviruoti raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas. Pagaminta Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėta CE.

Sniego senis primena tikrą žiemos pradžią. Bet pas mus jis medinis - niekada neištirps! Šis kalėdinis medinis žaisliukas papuoš Jūsų namus, eglę ar kalėdinę dovanėlę artimam žmogui - tiek mažam, tiek dideliam.

Tai gali tapti puikia dekoracija namuose, tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad žaisliukas neskirtas vaikų žaidimams - tai tik puošmena jūsų aplinkai. Žaisliukas nėra lakuotas ar impregnuotas aliejumi, todėl galite jį nudažyti ir kitomis spalvomis.

Galimi individualūs žaisliukų sprendimai, gamyba. Dėl didesnių kiekių kviečiame teirautis el. paštu klausk@medinisarkliukas.lt

Galite pasirinkti ir visą kalėdinių žaisliukų rinkinį: http://www.medinisarkliukas.lt/kalediniai-zaisliukai,

http://www.medinisarkliukas.lt/kalediniu-mediniu-zaisliuku-rinkinys-2015. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: