Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.7 / 5
3.7 stars, based on 25 reviews

Žaidimų aikštelėSpeciali Kaina: 700.00 €
700.00
ŽAIDIMŲ AIKŠTELĘ-LAIPYNĘ PAGAMINSIME PER 2-3 SAVAITES NUO UŽSAKYMO APMOKĖJIMO. Žaidimų aikštelė pagaminta iš eglės medienos, gali būti natūralaus medžio, neimpregnuota arba impregnuota rudai rusvos spalvos impregnantu. Dydis:  ilgis 300 cm, plotis 200 cm, aukštis 220 cm. Statiniai pagaminti iš 90 × 90 mm tašų. Grindys 1,9 cm storio. Pirmo aukšto aukštis 120 cm.   Suteikiama 2 metų garantija.      Gaminama tik pagal užsakymą, dėl termino ir sąlygų teirautis klausk@medinisarkliukas.lt.

Šios vaikų žaidimų aikštelės komplektą sudaro: alpinisto sienelė, čiuožykla ir sūpynės. Plastmasinis čiuožyklos nusileidimo ilgis 220 cm., jo spalvą galite pasirinkti iš raudonos, geltonos, žalios arba mėlynos. Sūpynės gali būti medinės arba iš plastiko, kurio spalvą galite pasirinkti iš žalios, mėlynos, geltonos arba raudonos.  Laiptai ir nusileidimas gali būti prijungti iš pasirinktos pusės. Taip pat, komplektacijoe yra vairas, teleskopas, virvinės kopėčios.

Žaidimų aikštelė - saugi ir patikima erdvė žaidimams lauke. Lauke vaikai mokosi pažinti juos supantį pasaulį, tad kodėl jiems lauke nesukūrus pastogės, kuri žaidimų metu galėtų jiems tapti karalių rūmais arba klajoklių indėnų būstu? Orginali medinė aikštelė leis patenkinti paprastus, bet labai svarbius vaikų poreikius: lipti, šokti, bėgti, čiuožti... Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: