Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.8 / 5
3.8 stars, based on 40 reviews

Žaidimų aikštelė-namelis su čiuožyklaSpeciali Kaina: 700.00 €
700.00
ŽAIDIMŲ AIKŠTELĘ LIETUVOJE PRISTATYSIME SU KURJERIU IR SUMONTUOSIME PER 3-4 SAVAITES NUO UŽSAKYMO APMOKĖJIMO (išskyrus Kuršių Neriją). Žaidimų aikštelė pagaminta iš eglės medienos, gali būti natūralaus medžio, neimpregnuota arba impregnuota žalios arba rudos spalvos impregnantu.  Dydis: plotis 127 cm, ilgis 127 cm, aukštis 310 cm. Statiniai pagaminti iš 70 × 70 mm tašų.  Grindys 2 cm storio. Pirmo aukšto aukštis 150 cm.   Pagaminta pagal EN 1176 standartus Lietuvoje pagal užsakymą. Suteikiama 2 metų garantija.     Gaminama tik pagal užsakymą, dėl termino ir sąlygų teirautis klausk@medinisarkliukas.lt arba tel. 8 617 33363

Šią vaikų žaidimų aikštelę-namelį sudaro: dviejų aukštų namelis-pavėsinė su suoliukais ir staliuku, čiuožykla su plastmasiniu nusileidimu, kurio ilgis 300 cm. Čiuožyklos spalvą galite pasirinkti iš raudonos, geltonos, žalios arba mėlynos. Laiptai ir nusileidimas gali būti prijungti iš pasirinktos pusės.  Pirmame aukšte vietoj suoliukų ir stalo galima pagaminti smėlio dėžę.

Medinė žaidimų aikštelė yra saugi ir patikima erdvė žaidimams lauke. Lauke vaikai mokosi pažinti juos supantį pasaulį, tad kodėl jiems lauke nesukūrus pastogės, kuri žaidimų metu galėtų jiems tapti karalių rūmais arba klajoklių indėnų būstu? Orginali medinė aikštelė leis patenkinti paprastus, bet labai svarbius vaiko poreikius: lipti, šokti, bėgti, čiuožti...  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: