Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3.7 / 5
3.7 stars, based on 39 reviews

Žaidimų aikštelė su sūpynėmis ir čiuožyklaSpeciali Kaina: 1150.00 €
1150.00
ŽAIDIMŲ AIKŠTELĘ-LAIPYNĘ PAGAMINSIME PER 2-3 SAVAITES NUO UŽSAKYMO APMOKĖJIMO. Žaidimų aikštelė pagaminta iš eglės medienos, gali būti impregnuota žalios arba rudos spalvos impregnantu. Dydis: plotis 136 cm, ilgis 136 cm, aukštis 285 cm. Statiniai pagaminti iš 70 × 70 mm tašų.  Grindys 1,9 cm storio. Pirmo aukšto aukštis 150 cm.  Suteikiama 2 metų garantija.    Gaminama tik pagal užsakymą, dėl termino ir sąlygų teirautis klausk@medinisarkliukas.lt arba tel. 8 617 33363

Žaidimų aikštelę sudaro: dviejų aukštų namelis-pavėsinė kartu su suoliukais ir staliuku, dvi sūpynės, 3 m. ilgio čiuožykla (pasirinktinai - žalio, mėlyno, raudono arba geltono plastiko). Laiptai ir čiuožykla gali būti tvirtinama iš pasirinktos pusės.  Pirmame aukšte vietoj suoliukų ir stalo, galima pagaminti smėlio dėžę.

Žaidimų aikštelė su sūpynėmis ir čiuožykla - saugi ir patikima erdvė žaidimams lauke. Lauke vaikai mokosi pažinti juos supantį pasaulį, tad kodėl jiems lauke nesukūrus pastogės, kuri žaidimų metu galėtų jiems tapti karalių rūmais arba klajoklių indėnų būstu? Orginali medinė vaikiška aikštelė leis patenkinti paprastus, bet labai svarbius vaiko poreikius: lipti, šokti, bėgti, čiuožti...  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: