Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3.1 / 5
3.1 stars, based on 15 reviews

Dėlionė drugelis ŽaliasSpeciali Kaina: 12.70 €
12.70
Dėlionė drugelis pagaminta iš beržo medienos, dažyta netoksiškais dažais, skirtais žaislų gamybai. Dydis: ilgis 20 cm, plotis 18,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. Dėlionę sudaro rėmelis ir 9 detalės. Gali būti personalizuota: galima išgraviruoti raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas. Pagaminta Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėta CE.   

Medinė dėlionė drugelis Žalias yra lavinamasis medinis žaislas, su kuriuo žaidžiant mokomasi suvokti erdvės ryšius, ugdomas gebėjimas rasti sprendimą, lavinami pirštų raumenys, smulkioji motorika, atmintis. Tokiu būdu aktyviai ugdoma kalbos ir emocinė, socialinė raida – ypač, jei delionė dėliojama kartu su kitu asmeniu. Kūrybingi tėveliai dėlionę gali pritaikyti vaiko ekologiniam ugdymui ir natūralaus domėjimosi gamta ir jos gyventojais skatinimui. Medinis žaislas padeda lavinti vaikų kūrybiškumą leidžiant jiems užsiimti mėgstamiausia veikla - žaidimu.   

Nieko nėra smagiau, kaip šiltą ir saulėtą vasaros dieną pasiėmus tinklelį, pasiraitojus kelnes ir išsilanksčius kepurę iš seno tėčio laikraščio eiti į pievas drugelių gaudyti... Gal ir negaudyti, kartais gal tik pasivaikščioti, o gal tik pagulinėti, bet drugeliais pasigrožėti – būtinai.  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: