Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3.5 / 5
3.5 stars, based on 14 reviews

Didelis vežimas su arkliukaisSpeciali Kaina: 22.60 €
22.60
Vežimas su arkliukais pagamintas iš beržo medienos, nedažytas, nelakuotas. Dydis: ilgis 56 cm, aukštis 19 cm, plotis 16 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. Rinkinį sudaro vežimas ir du arkliai. Gali būti graviruotas: galima išgraviruoti skaičius, raides, simbolius, pavadinimus papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas. Pagaminta Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėta CE.

Medinis vežimas su arkliukais yra išardomas žaislas – galima žaisti tik su arkliais, arba tik su vežimaičiu. Medinis žaislas puikiai lavina stambiąją ir smulkiąją motoriką, ugdo kūrybiškumą, fantaziją, nes vaikas pradeda kurti žaidimų istorijas, skatina emocinę, socialinę, kalbos raidą.

Iš natūralaus medžio pagamintas medinis žaislas spinduliuoja šilumą ir jaukumą, tai tikras mažas meno kūrinys. Žaislas visiškai nedažytas, todėl galima dekoruoti namuose. Medinuką malonu liesti, jo paviršius glotnus, nėra smulkių detalių, todėl jis yra visiškai saugus Jūsų vaikui. Mediniai žaislai yra labai patvarūs, todėl mažylis juo džiaugtis galės labai ilgai.  

Tikras ūkininkas žino, kad geriausia vežimą traukti dviem arkliais, o vežimas turi būti pilnas! O ką galima sukrauti į šį medinį vežimaitį – paklauskite savo mažylio, jis tikrai žinos. O paleidęs arklius pasiganyti po savo žaislų pievą, galbūt ir pats Jums parodys.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: