Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
4 / 5
4 stars, based on 12 reviews

Elnias-masažuoklisSpeciali Kaina: 10.10 €
10.10
Elnias-masažuoklis pagamintas iš beržo medienos, nedažytas, nelakuotas, impregnuotas valgomuoju linų sėmenų aliejumi.  Dydis: ilgis 18 cm, aukštis 13 cm, plotis 9 cm.  Rekomenduojama vaikams nuo 2 mėn. Gali būti graviruotas: galima išgraviruoti skaičius, raides, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas. Pagaminta Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėta CE. 

Medinis elnias-masažuoklis - lietuviškas žaislas, su kuriuo žaidžiant lavinami pirštų raumenys, stambioji ir smulkioji mažylio motorika, emocinė raida, skatina bendrauti ir suteikia begalę džiugių emocijų. Tokiu būdu aktyviai ugdoma kalbos ir emocinė, socialinė raida – ypač, jei žaidžiama kartu su kitu asmeniu. Kūrybingi tėveliai medinį elnią gali pritaikyti vaiko ekologiniam ugdymui ir natūralaus domėjimosi gamta ir jos gyventojais skatinimui.Medinis žaislas padeda lavinti vaikų kūrybiškumą leidžiant jiems užsiimti mėgstamiausia veikla - žaidimu.  

Medžiotojams ir jų vaikams - medinis elnias tiks ir vaikui kaip žaisliukas, ir kaip masažuoklis mamytės ar tėvelio pavargusiai nugarai. O jei dar vaiką išmokytumėte "važinėti" per nugarą, gali būti, kad džiaugsitės savo vaikučio masažu!Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: