Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.6 / 5
3.6 stars, based on 50 reviews

Nedažyta lėlių lovaSpeciali Kaina: 28.00 €
28.00
Dydis: mažos lovelės - 43,5 x 28,5 x 27,5 cm, didelės- 55,5 x 31,5 x 30 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti medines raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas. Pagamintas Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėtas CE.

Medinė lova yra nuostabus žaislas, padedantis lavinti emocinę, socialinę, kalbos raidą, taip pat ir stambiąją motoriką. Šis žaislas ugdo kūrybiškumą ir vaizduotę ne tik dėl to, kad mergaitė gali pati lovelę dekoruoti, bet ir dėl naujo vaidmens sau priskyrimo, įsijautimo į jį. Tai dar vienas būdas vaikui pažinti pasaulį, taikyti jau esančią patirtį, suvokti emocijas.

Medinė lėlių lovytė, kaip ir visi mediniai žaislai, spinduliuoja šilumą ir jaukumą, tai tikras mažas meno kūrinys. Medines detales malonu liesti, jos glotnios ir visiškai saugios Jūsų vaikui – pagamintos iš natūralaus medžio, nedažytos, nelakuotos. Tai ilgaamžis žaislas, kuriuo Jūsų vaikas galės džiaugtis dar labai ilgai.
Kas nenorėtų savo mylimiausios lėlės migdyti pačioje gražiausioje lovelėje pasaulyje? Su visu pamažu bundančiu ir augančiu rūpesčiu, visa šiluma ir meile, lydima lopšinių ir dainelių.
 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: