Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

2-way Digital SPDIF Audio ConverterSpeciali Kaina: 34.99 €
34.99

2-way Digital SPDIF Audio Converter 

Dvikrypčiai konvertuoja skaitmeninius optinius arba bendraašius SPDIF signalus; Palaiko skaitmeninį garsą iki 24 bitų / 192 kHz; Palaiko LPCM, Dolby Digital ir DTS garsą, nuo 2 iki 5.1 kanalų; Minimalistinis, kompaktiškas dizainas; 2 metų garantija. 

Lindy SPDIF keitiklis ir kartotuvas leidžia vartotojui įvesti skaitmeninį garsą per bendraašį arba optinį prievadą ir vienu metu išvesti skaitmeninį garsą per bendraašius ir optinius prievadus, kad būtų užtikrintas dvigubas garso funkcionalumas, nereikia dviejų atskirų garso keitiklių.

Šis keitiklis, turintis skaitmeninius bendraašius ir „Toslink“ prievadus kaip įvesties ir išvesties jungtis, puikiai tinka koaksialiniams signalams konvertuoti į optinius, puikiai tinka prijungti DVD grotuvus ar senus žaidimų pultus prie namų kino imtuvų arba prijungti „Blu-Ray“ grotuvus ir žaidimų konsoles. kai kurioms erdvinio garso sistemoms ar stiprintuvams per optinį į koaksialinį konvertavimą. Palaikant didelės raiškos diskretizavimo dažnį iki 24 bitų / 192 kHz, muzika gali būti girdima tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjas ir garso inžinieriai, detaliau ir aiškiau, o Dolby Digital ir DTS 5.1 kanalų palaikymas taip pat užtikrina, kad būtų girdimas dinamiškas kelių kanalų garsas, užtikrinantis tikrą namų kino patirtį. 

Dvigubos įvesties funkcija taip pat veikia kaip kartotuvas, puikiai tinkantis išplėsti skaitmeninius garso signalus didesniais atstumais, kurių negalima pasiekti naudojant tik vieną skaitmeninį bendraašį arba Toslink kabelį. Keitiklio įvesties pasirinkimo jungiklis, leidžiantis lengvai pakeisti įvesties signalą, suteikia paprastą valdymą tiek namų vartotojams, tiek profesionaliems montuotojams, o keitiklio „Plug and Play“ funkcija užtikrina minimalų ryšį su garso ekosistema. Minimalistinio, kompaktiško dizaino keitikliai taip pat gali būti paslėpti arba integruoti į dabartinius namų kino įrenginius. 

Specifikacija:

Audio sąsaja: Toslink (Optical), SPDIF; Chipset: MIC-74HC04; Audio palaikymas: LPCM 2.0, DD 2/5.1, DTS 5.1; Maksimalus palaikomas Audio Sample Rate: 192kHz; Įvesties varža: 75 ohm; Išvesties varža: 75 ohm; Išėjimo įtampa: 1VRMS; Dažnio atsakas: ±0.5dB; Signal to Noise Ratio: 142dB; Jungtys: Įvestis: Toslink (Optical) SPDIF (Coaxial) Išvestis: Toslink (Optical) SPDIF (Coaxial) Maitinimas: Mini USB   Matmenys: 60.5x54x20.5mm; Plastikinis korpusas; Darbinės temperatūros diapazonas: 0°C - 40°C; Maitinimo reikalavimai: 5VDC 1A; Spalva: juoda.

Komplektacija:

Coaxial/Optical Audio keitiklis; USB maitinimo kabelis; LINDY gidas.
Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: