Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

4x4 HDMI 4K60 Matrix with Video Wall ScalingSpeciali Kaina: 4589.77 €
4589.77

4x4 HDMI 4K60 Matrix with Video Wall Scaling 

Sklandžiai perjunkite 4 ekranus ir 4 šaltinio įrenginius arba sukurkite vieną ar kelias vaizdo sienas 

Perjungia 4 HDMI šaltinio įrenginius ir 4 HDMI ekranus kaip profesionalią matricą Kuria klasikines vaizdo sienas (iki 2x2) arba vertikalias vaizdo sienas (4x1) Sklandžiai perjunkite įrenginius iki 0,1 ms Valdykite išvesties mastelį, kad užtikrintumėte optimalią arba nuoseklią skiriamąją gebą 2 metų garantija 

Lindy 4x4 HDMI 4K60 matrica su vaizdo sienų masteliu yra profesionalus sprendimas platinti turinį iš kelių šaltinio įrenginių į daugelį HDMI ekranų arba sukurti akį traukiančias vaizdo sienos sąrankas. 

Palaikoma skiriamoji geba iki 4K@60Hz, turinys gali būti rodomas labai aiškiai, puikiai tinka užtikrinti aukštos kokybės vaizdo įrašų patirtį sporto baruose, mažmeninės prekybos parduotuvėse ir panašiai. Vartotojas gali lengvai keisti skiriamąją gebą ir valdyti, kad visada būtų rodoma optimali arba nuosekli skiriamoji geba. 

Šis įrenginys ne tik teikia profesionalią 4x4 matricos perjungimo funkciją, bet gali sukurti tinkinamus sieninius ekranus įvairiais išdėstymais. Tai suteikia vartotojui daugybę lanksčių rodymo parinkčių, kurias galima įdiegti, ir leidžia įrenginį naudoti įvairiose specializuotose aplinkose. Analoginiai garso prievadai taip pat leidžia išgauti 2 kanalų garsą.

Matrica taip pat suteikia greitą sklandų perjungimą tarp šaltinio įrenginių ir ekranų, o tai yra labai svarbi funkcija, kurią galima naudoti realiojo laiko operacijų centro scenarijuose, pvz., srauto stebėjimo, akcijų rinkos aukštų ar saugos nustatymuose. Ši matrica valdoma per nepriklausomą IR, taip pat LAN ir mygtukų perjungimą, užtikrina minimalias vartotojo pastangas, o RS-232 valdymas taip pat leidžia integruoti į didesnes valdymo sistemas.  

Profesionalus EDID valdymas užtikrina maksimalų suderinamumą tiek su šaltinio įrenginiais, tiek su ekranais. 

Specifikacija:

AV sąsaja: HDMI Sąsajos standartas: HDMI 2.0 Palaikomas pralaidumas: 18Gbps Maksimali raiška: 3840x2160@60Hz 4:4:4 8Bit HDCP palaikymas: 1.4 Audio palaikymas: HDMI Audio Pass-through / 2CH Analogue Audio IR palaikymas: 20-60kHz CEC palaikymas: taip Serial sąsaja: RS-232 LED / LCD ekranas: taip Valdymas: IR, Push Button, RS-232, Software, Web GZU Ypatingos savybės: Seamless Switching, Video Wall Creation, Independant Audio Extraction, Independant IR Matrix  Jungtys: Įvestis: 4 x HDMI A (lizdas), 4 x 3-Pin Phoenix (lizdas) Išvestis: 4 x HDMI A (lizdas), 4 x 5- Pin Phoenix (lizdas), 4 x Mini Toslink (lizdas) Valdymas: RS232 (lizdas), RJ45 (lizdas). 8 x IR 3.5mm (lizdas) Maitinimas: IEC C14 (kištukas) Matmenys: 430x220x44mm  Metalinis korpusas Darbinės temperatūros diapazonas: 0°C - 40°C  Maitinimo reikalavimai: 60W  Spalva: juoda.

Komplektacija:

4x4 HDMI Matrix C13 maitinimo kabelis, 2m 4 x IR Emitter kabelis 4 x IR Receiver kabelis IR Remote & CR2025 baterija 1 x 3-Pin Phoenix jungtis 1 x USB A - RS-232 kabelis Lindy gidas.

  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: