Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Bi-directional Wireless IR Extender, TransceiverSpeciali Kaina: 76.52 €
76.52

Bi-directional Wireless IR Extender, Transceiver 

Išplečia dviejų krypčių IR signalus iki 150 m; Naudokite 2 ar daugiau siųstuvų-imtuvų, kad sukurtumėte konfigūracijas „vienas su vienu“, „nuo vieno iki daugelio“ ir „daug su daugybe“ (parduodama atskirai); 10 nepriklausomų RF kanalų užtikrina, kad keli siųstuvai-imtuvai gali būti naudojami mažesnėse aplinkose be trukdžių; Mažas energijos poreikis leidžia montuoti be papildomų rūpesčių; 2 metų garantija.

Lindy 150m dvikryptis IR signalo plėtiklis yra aukštos kokybės, patikimas sprendimas, norint perduoti infraraudonųjų spindulių signalus iš IR nuotolinio valdymo pultelių atstumu iki 150m atvirose erdvėse. Tai leidžia valdyti AV įrangą namuose, biure ir mažmeninės prekybos patalpose iš patogių vietų, per sienas ir lubas, nereikalaujant brangios kabelinės infrastruktūros. 

Mažas kiekvieno siųstuvo-imtuvo energijos poreikis dėl USB sąsajos ir mažos formos užtikrina paprastą ir diskretišką profesionalų montavimą. 

Siųstuvas-imtuvas turi sukamąjį ratuką, naudojamą laisvam radijo dažnio kanalui pasirinkti, kad būtų išvengta kitų IR įrenginių trikdžių, arba sukurti kelias konfigūracijas toje pačioje erdvėje. Ši funkcija taip pat leidžia lengvai nustatyti vienas su vienu, vienas prie daugelio ir daug su daugybe dvikrypčių sistemų. 

Suderinamumas su „Alexa“, „Google Home“ ir „Logitech Harmony“ leidžia integruoti su kitais namų automatikos produktais, o tai reiškia, kad vartotojai gali naudoti balsą, norėdami siųsti instrukcijas į suderinamus AV įrenginius ir sukurti visapusišką išmaniųjų namų patirtį. 

Atkreipkite dėmesį: į komplektą įeina vienas vienetas.
Tikrieji atstumai skirsis priklausomai nuo pastato konstrukcijos ir sienų ar grindų, esančių tarp siųstuvų-imtuvų. 

Specifikacija:

AV sąsają: IR; Maksimalus atstumas: 150 metrų; IR palaikymas: 20~60KHz; Perdavimo protokolas: 866MHz RF; Perdavimo medija: FSK Wireless; Chipset: AMICCOM A7129; Savybės: Bi-directional 1 - 1 ir 1 - daug; Matmenys: 30x13x63mm; Plastikinis korpusas; Darbinės temperatūros diapazonas:  -40°C - 85°C; Maitinimo reikalavimai: 5V 0.5A; Spalva: juoda.

Komplektacija:

Bi-directional Wireless IR siųstuvas; IR Emitter kabelis, 1.5m IR Receiver kabelis, 1.5m USB A kištukas - lizdas kabelis, 0.3m; Lindy gidas.

  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: