Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

SDVoE ControllerSpeciali Kaina: 1154.56 €
1154.56

SDVoE Controller 

Įgalina kelių vaizdo įrašų per IP SDVoE plėtiklį Nr.38365 tvarkyti ir konfigūruoti naudojant vieną WebGUI 

Valdo matricą, vaizdo sienelę ir kelių rodinių konfigūracijas naudojant WebGUI, TCP, RS-232, IR ir GPIO; Du tinklo prievadai, vienas tinklo valdymui ir vienas daugialypiam vaizdo įrašų platinimui; WebGUI pateikia visą visų prijungtų siųstuvų-imtuvų būseną (Nr. 38365), įskaitant Enc / Dec būseną, IP adresą ir vaizdo peržiūrą; Palaiko PoE, I/O lygio išvestį ir 5V arba 12V įtampą; 2 metų garantija.

 SDVoE yra visame pasaulyje pripažintas aukštos kokybės AV turinio platinimo standartas su kitomis funkcijomis, įskaitant valdymą, matricą, vaizdo sienelę ir daugialypį vaizdą ilgesniais atstumais per 10G tinklą be suspaudimų ir delsos. 

Lindy SDVoE valdiklis yra greita ir patikima valdymo sistema, skirta 4K60 Over IP Extender instaliacijoms. Šiame įrenginyje yra viena sąsaja, skirta valdyti didelius įrengimus, įskaitant kelių peržiūrų funkcijas ir vaizdo sienas, su galimybe kurti projektus, kad būtų supaprastintos valdymo užduotys. Įrenginio valdymas valdomas naudojant žiniatinklio vaizdinę sąsają su signalo peržiūra, palaikančia vilkimo ir išmetimo operacijas, todėl diegimo sąranka yra greita ir intuityvi. 

Suteikia du tinklo prievadus, kad būtų galima atskirti valdiklius ir daugialypės terpės siuntimo tinklus, taip pat jį galima valdyti naudojant trečiosios šalies RS-232 centrinį valdymą. 

Patogi PoE gigabit sąsaja leidžia vartotojams įdiegti įrenginį neprijungus pridedamo PSU. 

Atkreipkite dėmesį: šis įrenginys veikia tik prijungus prie 10 gigabitų tinklo, kuriame yra prijungti keli siųstuvų-imtuvų plėtiniai (Nr. 38365). 

Specifikacija:

Jungtys: 1 x RJ45 Gigabit POE; 1 x RJ45 Gigabit,2 x RS232 (3 pin terminal block); Trigger Contacts (6 pin terminal block); 2 x 3.5mm (lizdas) IR; 1 x Micro USB; Maitinimas: 5.5/2.1mm DC lizdas; Matmenys: 204x98.5x21.5mm; Metalinis korpusas; Darbinės temperatūros diapazonas: 0°C - 40°C; Maitinimo reikalavimai: 12VDC 1A; Spalva: juoda.

Komplektacija:

SDVoE Controller Multi-country Powe Supply (UK, EU, US & AUS) IR Emitter Cable, 1.5m IR Receiver Cable, 1.5m 2 x 3-Pin Terminal Block 6-Pin Terminal Block 2 x Mounting Ears & 4 x Screws Quick Installation Guide 


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: