Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

2 Port HDMI 4K60, USB 2.0 & Audio KVM SwitchSpeciali Kaina: 200.38 €
200.38

2 Port HDMI 4K60, USB 2.0 & Audio KVM Switch 

Perjunkite tarp 2 HDMI turinčių kompiuterių naudodami vieną klaviatūrą, pelę ir monitorių 

Valdykite du kompiuterius su HDMI prievadais iš vienos klaviatūros, pelės ir monitoriaus; Perjunkite įrenginio mygtuku arba klaviatūros sparčiaisiais klavišais; Palaiko HDMI 18G skiriamąją gebą iki 4K@60Hz 4:4:4 su HDR; 3,5 mm stereo garso prievadai mikrofonui, garsiakalbiams ar ausinėms prijungti; 2 metų garantija.

Lindy 2 prievadų HDMI 4K60, USB 2.0 ir garso KVM jungiklis yra kompaktiškas sprendimas, leidžiantis pasiekti ir valdyti du kompiuterius, kuriuose yra HDMI, naudojant vieną klaviatūrą, pelę ir monitorių. 

Palaikymas iki 4K Ultra HD 60 Hz raiškos užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę, puikiai tinkančią sudėtingam grafiniam turiniui žaidimų sąrankose, vaizdo įrašų redagavimo ar keletos sistemų valdymo darbo vietose. Papildomas High-Dynamic Range palaikymas užtikrina, kad vaizdo turinys būtų matomas su padidintu ryškumu, didesniu kontrastu ir daug platesne spalvų gama. 

Pagrindinio įrenginio garso išvesties prievadai taip pat leidžia vartotojams prijungti ausines ar garsiakalbius, kad būtų galima pridėti įtraukiantį 2CH garsą ir mikrofoną. Paspaudus garso įjungimo/išjungimo mygtuką priekiniame skydelyje šie įrenginiai nutildomi. Šie prievadai yra prijungti ne prie HDMI signalo, o prie integruoto USB keitiklio, priekiniame skydelyje galima prijungti papildomą USB įrenginį, pvz., spausdintuvą, skaitytuvą ar standųjį diską. 

KVM jungiklis turi dvi perjungimo parinktis, įskaitant įrenginio mygtukus ir klaviatūros sparčiuosius klavišus, užtikrinantį paprastą, patikimą vartotojo valdymą, puikiai tinkantį tiek profesionaliems, tiek pirmą kartą besinaudojantiems naudotojams. 

Specifikacija:

AV sąsaja: HDMI; Konsolės standartas: USB; Sąsajos standartas: HDMI 2.0, USB 2.0; Maksimali raiška: 4096x2160@60Hz 4:4:4 8Bit; HDCP palaikymas: 2.2; Audio palaikymas: analoginis stereo; Atskiri audio prievadai: 2 x 3.5mm (lizdas); Ypatingos savybės: USB 2.0 įrenginio prievadas, Audio prievadai su On/Off mygtuku, LED indikatoriai; Jungtys: Konsolės sąsajos: HDMI A (lizdas), 3 x USB 2.0 A (lizdas), 2 x 3.5mm (lizdas); PC/Server sąsajos: 2 x HDMI A (lizdas), 2 x USB 2.0 B (lizdas); Maitinimas: 3.5/1.35mm DC lizdas; Matmenys: 143x68x23mm; Metalinis korpusas; Darbinės temperatūros diapazonas: 0°C - 50°C; Maitinimo reikalavimai: 5VDC 2A; Spalva: juoda.
Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: