Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
Dvitaktė alyva Amber-line, raudona, 2T, 250 ml
73%
73%
3.4 / 5
3.4 stars, based on 59 reviews

Dvitaktė alyva Amber-line, raudona, 2T, 250 mlKaina: 5.49 €
Speciali Kaina: 1.49 €
Sutaupyk: 4.00 €
5.49

2-taktė pusiau sintetinė alyva, tinkanti visai dvitaktei technikai: trimeriams, krūmapjovėms, grandininiams pjūklams ar netgi mopedams.

Privalumai:

Aukščiausios kokybės gaminys Prailgina variklio tarnavimo laiką Mažina dūmingumą ir nuosėdų susidarymą Su talpykla tiksliam kiekiui matuoti

Aprašymas:

Aukštos kokybės pusiau sintetinė dvitakčių variklių alyva, skirta aušinamiems oru varikliams. Sumažina degimo kameros ir išmetimo sistemos karbonizavimą ir nekenkia tarpinėms. Ši alyva lengvai maišosi su benzinu ir užtikrina gerą variklio apsaugą nuo perkaitimo. Saugo variklį nuo nuosėdų ir nuo korozijos. Tinkama naudoti atskirai arba maišant su kuru grandinių pjūklų, krūmapjovių, trimerių ir kitos sodo įrangos tepimui. Visada laikykitės gamintojo rekomendacijų dėl skiedimo su degalais santykio.

Pakartotinis poveikis gali sukelti odos džiūvimą arba skilinėjimą. Saugokime gamtą: panaudotą alyvą utilizuokite pagal aplinkosaugos taisykles. Sudėtyje yra: angliavandeniliai, C10-C13, n-alkanai, izoalkanai, cikliniai,Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: