Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
Dvitaktė alyva Amber-line, žalia, 2T, 1L
50%
50%
  
3.5 / 5
3.5 stars, based on 8 reviews

Dvitaktė alyva Amber-line, žalia, 2T, 1LKaina: 12.00 €
Speciali Kaina: 5.95 €
Sutaupyk: 6.05 €
12.00

2-taktė pusiau sintetinė alyva, tinkanti visai dvitaktei technikai: trimeriams, krūmapjovėms, grandininiams pjūklams ar netgi mopedams.

Privalumai:

Aukščiausios kokybės gaminys Prailgina variklio tarnavimo laiką Mažina dūmingumą ir nuosėdų susidarymą Su talpykla tiksliam kiekiui matuoti

Aprašymas:

Pagaminta iš kruopščiai atrinktų aukščiausios kokybės rafinuotų bazinių alyvų, kurios suderina puikią tepimo galią su mažu kiekių nuosėdų ir labai dideliu temperatūriniu stabilumu. Ši alyva užtikrina geresnę variklio apsaugą ir garantuoja švarą, apsaugo nuo korozijos. Sumažina nuosėdų ir dujų išmetimo sistemos užsikimšimą, sumažina dūmijimą. Puikios degimo ir tepimo savybės. Tinka naudoti atskirai arba maišant su kuru grandininių pjūklų ir kitos sodo technikos tepimui.

Visada laikykitės gamintojo rekomendacijų dėl skiedimo su degalais santykio. Pakartotinis poveikis gali sukelti odos džiūvimą ar skilinėjimą. Saugokime gamtą: panaudotą alyvą utilizuoti pagal aplinkosaugos taisykles. Visada laikykitės gamintojo rekomendacijų dėl skiedimo su degalais santykio.

Pakartotinis poveikis gali sukelti odos džiūvimą arba skilinėjimą. Saugokime gamtą: panaudotą alyvą utilizuokite pagal aplinkosaugos taisykles. Sudėtyje yra: angliavandeniliai, C10-C13, n-alkanai, izoalkanai, cikliniai,Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: