Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Baldai

>

Vonios baldai

Vonios baldai
Kvapo papildymas katalitinei lempai Orange Cinnamon 115018
16%
16%
3.6 / 5
3.6 stars, based on 7 reviews

Kvapo papildymas katalitinei lempai Orange Cinnamon 115018Kaina: 18.00 €
Speciali Kaina: 15.04 €
Sutaupyk: 2.96 €
18.00

Kvapo papildymas katalitinei lempai Orange Cinnamon 115018

Viršutinė nata – imbieras, apelsinas. Vidurinė nata – kvapioji tongapupė, muskatas, cinamonas. Apatinė nata – kokosas, vanilė, muskusas. Norint sumažinti kvapo intensyvumą siūloma naudoti kartu su neutraliu kvapu. Naudojama kartu su Lampe Berger katalitinėmis lempomis.

Kiekis: 500 ml. Kvapų linija: Sweet Dreams

Kokybė

Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos Lampe Berger kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: