Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Baldai

>

Vonios baldai

Vonios baldai
Namų kvapas Lampe Berger Aquatic
18%
18%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Namų kvapas Lampe Berger AquaticKaina: 23.00 €
Speciali Kaina: 18.82 €
Sutaupyk: 4.18 €
23.00

Namų kvapas Lampe Berger Aquatic 

Šis namų kvapas puikiai neutralizuos nemalonius kvapus bei suteiks gaivaus aromato jūsų voniai! Eukaliptai, levandos ir jūra - tai viskas, ko reikia gaivumo ištroškusiai uoslei ir pavargusiai sielai.

Elegantiškas stiklinis kubas dekoruotas sidabriniu žiedu. Juodos lazdelės suteikia šiuolaikinio dizaino prieskonį. Lazdelės sukurtos iš polimero - tai garantuoja tolygesnį kvapo pasiskirstymą, o lazdelės nepakeis savo spalvos. Kubas būna iš karto pripildytas 125 ml kvapo, todėl nieko nelaukdami galite mėgautis nuostabiu aromatu.

Kvapo intensyvumą galima reguliuoti lazdelių kiekiu – mažiau lazdelių silpnesnis kvapas, daugiau – intensyvesnis.

Kokybė

Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos Lampe Berger kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu. 

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: