Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Baldai

>

Vonios baldai

Vonios baldai
Namų kvapas Lampe Berger Woody
18%
18%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Namų kvapas Lampe Berger WoodyKaina: 23.00 €
Speciali Kaina: 18.82 €
Sutaupyk: 4.18 €
23.00

Namų kvapas Lampe Berger Woddy 

Atsikratykite nemalonaus tabako kvapo naudodami namų kvapą, kuriame veikia patentuota molekulė su neutralizuojančiu poveikiu. Jaukus medžio aromatas su kedro, pušies ir gintaro natomis sustiprina molekulės veikimą, todėl jūsų kambarys vėl kvepės gaiviai! Šis elegantiškas dūminio pilkos spalvos stiklo kubas yra papuoštas sidabriniu žiedu.

Galima įsigyti 200 ml kvapo papildymą.  

Kokybė

Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos Lampe Berger kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu

 

  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: