Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Baldai

>

Vonios baldai

Vonios baldai
Spintelė praustuvui Laufen Kartell by Laufen 58 cm
20%
20%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Spintelė praustuvui Laufen Kartell by Laufen 58 cmKaina: 984.80 €
Speciali Kaina: 788.00 €
Sutaupyk: 196.80 €
984.80

Spintelė praustuvui laufen Kartell by Laufen 58 cm

Kartell By Laufen kolekcijoje siekiant sukurti spalvinę vonios baldų ir keramikos harmoniją, buvo pasirinkti patrauklūs matinės baltos, šviesiai pilkos bei tamsiai pilkos ir net juodos spalvų kontrastai. Klasikiniais elementais pasižyminti vonios keramikos kolekcija užtikrina tobulą funkcionalumą bei nesenstančias vonios kambario tendencijas. Į keramikos kolekciją harmoningai įsiliejantys vonios kambario baldai sukuria tobulai išpildytą minimalistinį vonios kambario dizainą. Tuo tarpu baldai ir vonios kambario aksesuarai nesudėtingai gali būti pakeisti, norint pakeisti bei sukurti vienokį ar kitokį vonios kambario stilių!  

LAUFEN sukurta lėtojo uždarymo sistema užtikrina, kad baldų durelės ir stalčiai užsivertų švelniai. Sistemos atskirai įsigyti nereikia – ji įrengiama visuose LAUFEN balduose. Šiuo atveju kokybę galima pajusti, tačiau išgirsti – niekada.

Durų ir stalčių derinys: 2 stalčiai Montavimo tipas: kabinama ant sienos Reguliuojamos kojelės  Galimi spalvų variantai (kaina gali keistis priklausomai nuo pasirinktos spalvos):

KARTELL BY LAUFEN


Dizaino objektai, išsiskiriantys dinamiškais, spalvingais šešėliais. Pilnas vonios kambario projektas, persmelktas ikoniško Kartell dizaino ir nepriekaištingos Laufen kokybės. Iš vienos pusės – Kartell: itališka, kreatyvi, spalvinga ir ikoniška. Ryškų pėdsaką dizaino istorijoje paliekantis šeimos verslas, kuris prieš 60 metų sukėlė iki šiol gyvą revoliuciją baldų industrijoje, pasiūlę gaminti juos iš plastiko. Iš kitos pusės – Laufen: šveicariška, tiksli ir patikima. Įmonė, jau 125 metų tobulinanti keramikos gamybą bei svariai prisidedanti prie vonios kambario kultūros vystymosi. Šis bendras projektas išsiskiria inovacijomis, kurių vystymui ir įdiegimui prireikė 3 metų. Tai bendrų tyrimų, kurie yra svarbi abiejų kompanijų DNR dalis, rezultatas. Jungiančiąja šių dviejų įmonių grandimi tapo daugybės dizaino apdovanojimų laureatai, dizaineriai Ludovica+Roberto Palomba, kurie yra vieni iš vonios kambario projektų kūrimo lyderių.  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: