Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Baldai

>

Vonios baldai

Vonios baldai
Ūkinė pakabinama spintelė Serena su skalbinių krepšiu 160 cm
17%
17%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Ūkinė pakabinama spintelė Serena su skalbinių krepšiu 160 cmKaina: 180.00 €
Speciali Kaina: 149.00 €
Sutaupyk: 31.00 €
180.00

Ūkinė pakabinama spintelė Serena su skalbinių krepšiu ir 2 durelėmis 160 cm 

llgos patogios aliuminio rankenos. Švelnaus uždarymo mechanizmas. Spintelė pagaminta iš drožlių plokštės. Aliumininės rankenėlės. Durelių atidarymo kryptis pasirenkama montuojant. Skalbinių krepšys. Garantija 2 metai. 

Medžio drožlių plokštė (MDP) 

Tai medienos dalelės ir skiedros, iš kurių, presuojant ir šlifuojant, išgaunamos drožlių plokštės. Jos dažniausiai sutinkamos baldų pramonėje. Tokia apdaila savo išvaizda primena medžio masyvą, tačiau yra kur kas paprastesnė ir ekonomiškesnė. Šios plokštės susideda iš trijų sluoksnių, todėl sumažėja gamybos išlaidos, o pati medžiaga yra pakankamai lengva, tačiau tvirta. Tai reiškia, jog MDP gali atlaikyti net ir didesnius svorius – tai ypač aktualu gaminant patvarius, ilgai tarnaujančius baldus. 

Naudojimo sąlygos

Baldai turi būti kabinami šildomose, gerai vėdinamose patalpose. Aplinkos temperatūra - nuo +5 iki +35 o C. Baldų negalima glausti prie šildymo įrenginių. Baldus
reikia saugoti nuo:
• tiesioginio vandens ir garų poveikio: patalpos turi būti sausos ir gerai vėdinamos;
• mechaninio poveikio: nepažeisti baldų paviršiaus aštriais daiktais, vengti smūgių.
• skysčių poveikio: patekus skysčiams ant baldų paviršiaus, juos būtina nedelsiant nuvalyti. Daugelis koncentruotų kosmetinių priemonių gali pažeisti baldų paviršių.  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: