Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Baldai

>

Vonios baldai

Vonios baldai
Veidrodinė spintelė Kamė su Vetro D-line LED šviestuvu ir dugno apšvietimu
17%
17%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Veidrodinė spintelė Kamė su Vetro D-line LED šviestuvu ir dugno apšvietimuKaina: 429.00 €
Speciali Kaina: 356.00 €
Sutaupyk: 73.00 €
429.00

Veidrodinė spintelė Kamė su Vetro D-line LED šviestuvu ir dugno apšvietimu

Spalva: pilkas kašmyras, matinė pilka, matinė balta; Dvi dvigubo veidrodžio durelės; LED šviestuvas; Dugno apšvietimas; Aukštis: 70 cm; Plotis: 60, 80, 100, 120 cm.

Garantija 5 metai

 

KAME vonios kambario baldai yra lengvai prižiūrimi:

Valymui netinkamos abrazyvinės medžiagos ar valikliai su skiedikliais – jie gali pažeisti paviršių. Nuo baldų šalinti nešvarumus rekomenduojama su drėgna mikropluošto šluoste, o sudrėkintą paviršių kruopščiai nuvalyti švariu, sausu audiniu.

 

DĖMESIO:

Baldų negalima glausti prie šildymo įrenginių. Skysčiams patekus ant paviršių, juos būtina nedelsiant nuvalyti. Daugelis koncentruotų kosmetinių priemonių gali pažeisti baldus.

  

ŠIMTAI UNIKALIŲ VONIOS KAMBARIO BALDŲ VARIANTŲ

Pradėkite kurti savo svajonių vonios kambarį susiedami ir pritaikydami vienos kolekcijos modelius, miksuodami kelių kolekcijų baldus, kartu pridėdami įvairių aksesuarų.


 

FUNKCIONALUMAS IR DIZAINAS VONIOS KAMBARYJE

Dizainas be efektuvaus funkcionalumo - būtų tik sunku naudotis daiktais; o funkcionalūs daiktai be dizaino būtų nuobodūs. Gamintojas KAME užtikrina dizaino ir funkcionalumo darną gaminamuose vonios kambario balduose ir aksesuaruose. Taip pat aukštos kokybės užtikrinimas gamintojui leidžia suteikti net 5 metų garantiją baldams!

 

5 METŲ GARANTIJA. KAME suteikia 5 metų garantiją gamybos defektams, jeigu buvo laikomasi montavimo, valymo ir priežiūros instrukcijų.

ŠVELNUS UŽDARYMAS. Visi KAME vonios baldai komplektuojami su minkšto uždarymo funkcija. Stalčių sistemos yra išbandytos iki 40 000 atidarymo/uždarymo ciklų. Vyriai su integruotu minkštu uždarymu yra standartinis komponentas visose veidrodinėse spintelėse.

MODERNUS ATIDARYMAS / UŽDARYMAS. „Paspausk kad atsidarytų ar užsidarytų“ yra naujausia funkcija KAME balduose, šiuo metu ją turi naujausios kolekcijos D-LINE baldai.

LED – IP44 – 4000K. Elektros sistemos aprūpintos LED apšvietimu. Visi jungikliai, rozetės, šviestuvai, veidrodžiai ir elektros priedai atitinka IP44 saugos klasę. Didžioji dalis apšvietimo sistemos yra neutralios spalvos 4000K šviesa – žiūrėkite kiekvieną produktą.

POLIRUOTOS BRIAUNOS. KAME veidrodinės spintelės komplektuojamos su 4 mm – 5 mm storio stiklinėmis lentynėlėmis su poliruota briauna.

UNIVERSALUS KABINIMAS. Veidrodžiai gali būti kabinami vertikaliai arba horizontaliai dėl specialiai sukurtos pakabinimo sistemos. Reikia ieškoti specialaus ženkliuko, kad pamatyti, kuriuos veidrodžių modelius galima apversti.

JUDESIO JUTIKLIS. Infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis yra patogumo elementas LED apšvietimui prie veidrodžių ir spintelių kartu su jutiklių sistemos priedais.

LIETIMO JUTIKLIS. Elegantiški jutikliai veidrodžiuose yra svarbi dalis galutinio dizaino derinat su praktiškumu.

JUNGIKLIS IR ROZETĖ. Veidrodinėse spintelėse yra metalo spalvos IP44 saugos klasės jungiklis ir kištukinis lizdas, kurie yra patogiai išdėstyti viršutiniame spintelės centre.

LED APŠVIETIMAI. Visos veidrodinės spintelės yra su LED apšvietimu. Jūs taip pat galite pasirinkti pridėti LED priedus: stalčių apšvietimui, apšvietimui po praustuvu ir apšvietimui po spintele su jutiklių sistema.

SKIRTUKŲ SISTEMOS STALČIAMS. Galite rinktis iš įvairių skirtukų sistemų, kurios gali būti naudojamos spintelėse su stalčiais, specialus ženklas parodys, kad galimos šių sistemų integracijos.
 

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: