Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Baldai

>

Vonios baldai

Vonios baldai
Veidrodinė spintelė Serena Retro 60, 80, 100 cm
16%
16%
0 / 5
0 stars, based on reviews

Veidrodinė spintelė Serena Retro 60, 80, 100 cmKaina: 110.00 €
Speciali Kaina: 92.00 €
Sutaupyk: 18.00 €
110.00

Veidrodinė spintelė Serena Retro 60, 80, 100 cm 

Spintelės matmenys: plotis 60 / 80 / 100 cm x aukštis 70 cm x gylis 14 cm; Stiklinės lentynėlės; Spintelė pagaminta iš MDF plokštės; Baldas pristatomas surinktas; Durelės su švelnaus užsidarymo mechanizmu.

Garantija 2 metai

 

Medžio dulkių plokštė (MDF) 

Medžiaga sudaryta iš karštyje sulydytų ir supresuotų vidutinio tankumo medienos plaušelių bei rišamosios medžiagos. Pagrindiniai MDF pranašumai yra tvarumas ir pakankamai ilga tarnavimo trukmė, todėl šios plokštės ypač praverčia baldų pramonėje. Iš šios plokštės gaminami baldai vertinami dėl tvirtumo ir atsparumo, todėl tai bus ilgaamžis sprendimas Jūsų namuose.  

Vonios kambario baldai montuojami prie sienų pakankamu atstumu nuo vonios ar dušo kabinos, kad ant baldų nepatektų vandens ir muilo purslai.  

Kasdienė baldų priežiūra

Visos vonios baldų gamybai naudojamos medžiagos lengvai prižiūrimos ir valomos. Joms valyti nenaudokite abrazyvinių medžiagų arba valiklių su skiedikliais – jie gali pažeisti paviršių. Baldus rekomenduojama valyti drėgna mikropluošto šluoste, sudrėkintą paviršių kruopščiai nuvalant švariu, sausu audiniu. Veidrodžiams valyti naudokite tik specialias, neturinčias abrazyvinių dalelių priemones.  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: