Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3.7 / 5
3.7 stars, based on 15 reviews

JURA J8 Piano White (EA)Speciali Kaina: 1849.00 €
1849.00

Visame pasaulyje populiari naujosios kartos J serija išsiskiria dar geresniam kavos skoniui išgauti skirtų naujoviškų technologijų gausa. J8 kavos aparatu dabar galima paruošti ne tik bet kurį klasikinį, bet ir daugiau išskirtinių kavos gėrimų. „Sweet Foam“ funkcija leidžia paskaninti pieno putas bet kokiu sirupu, pasirenkant norimą skonį, saldumą ir intensyvumą. Vienu mygtuko spustelėjimu galima paruošti net „Sweet Latte“ kavą.

„Coffee Eye“ padeda lengviau pasiekti tobulą galutinį rezultatą, nesvarbu, ar ruoštumėte klasikinę kavą iš centrinio kavos piltuvėlio ar kavos gėrimą su pienu ar pieno puta iš capuccino piltuvėlio. Šis išmanusis puodelio jutiklis atpažįsta puodelio padėtį ir automatiškai parodo ekrane galimus paruošti kavos gėrimus. Su juo valdyti kavos aparatą yra dar lengviau ir patogiau. Tas pats pasakytina ir apie kavos aparato priežiūrą – naudojantis pieno sistemos valymo vienu mygtuko spustelėjimu funkcija, valymo procedūra atliekama per akimirksnį. J8 išorės dizainas atspindi jo vidines savybes ir papildo nepriekaištingą jo konstrukciją. Tai lemia unikalią šio kavos aparato išvaizdą.

„J8“ leidžia paruošti net 31 puiku kavos gėrimą: Espresso, 2 x espresso, Kava, 2 x kava, Americano, Lungo, Dvigubas espresso, Cortado, Sweet Cortado, Espresso macchiato, Sweet Espresso macchiato, Kava su pienu, Sweet Kava su pienu, Kava su pienu Extra Shot, Cappuccino, Sweet Cappuccino, Cappuccino Extra Shot, Flat white, Sweet Flat white, Flat white Extra Shot, Latte macchiato, Sweet Latte macchiato, Latte macchiato Extra Shot, Sweet Latte Extra Shot, Sweet Foam, Pieno putų porcija, Sweet Pieno putos porcija, Pieno porcija, Sweet Pieno porcija, Karštas vanduo, Karštas vanduo žaliajai arbatai.

P.A.G.2+ – aukščiausios klasės malūnėlis. Jo garso dizainas sukurtas įkvėpimo semiantis iš „Formulės 1“ technologijos. Aktyviosios kavos aromato kontrolės funkcija nuolat stebi malimo rupumo lygį, kad visuomet būtų pasiektas tobulas rezultatas. Priklausomai nuo pasirinkto kavos gėrimo, kavos aparatas rekomenduoja nustatyti „švelnaus“ arba „intensyvaus“ malimo lygį. Taip kontroliuojamas ruošiamos kavos aromatas. Malimo lygį galima reguliuoti bet kuriuo metu, tačiau prieš kavos gėrimo ruošimą ir po jo P.A.G.2+ visuomet perjungiamas į ramybės režimą, kad būtų išsaugotas maksimalus jo našumas per visą tarnavimo laiką. Todėl kavos aparatas dar ilgiau džiugins tobulo skonio kavos gėrimais. J8 išvaizda išsiskiria aiškiomis ir simetriškomis linijomis. Kavos aparato kokybė ir profesionaliai ištobulintas dizainas atspindi aukščiausius gamybos standartus ir meistrišką tikslumą. Nauja tarptautinius apdovanojimus pelniusio dizaino interpretacija stebina išskirtiniu dėmesiu detalėms. Nuo šviežių kavos pupelių pristatymo iki patogios naudotojo sąsajos ir paruošto aromatingo gėrimo apšvietimo – viskas susijungia į darnią visumą ir byloja apie neprilygstamą šio aukščiausios kokybės kavos aparato pranašumą. Gaminio kodas 15460. Garantija 2 metai. 

 

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: