Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.2 / 5
3.2 stars, based on 24 reviews

3D stendas ,,Elektroninės cigaretės ir garinimas - žvilgsnis iš arčiau"Speciali Kaina: 1027.80 €
1027.80

Elektroninės cigaretės ir garinimo prietaisai dėl dizaino ir išvaizdos įvairovės tampa patrauklūs jauniems žmonėms ir sunkiai identifikuojami tėvams bei pedagogams. Spalvingą pažintinį rinkinį (atidaryto stendo matmenys – 73,6 cm x 50,8 cm) sudaro tikroviški 3 D modeliai, skirtingų garinimo prietaisų pavyzdžiai ir e – skysčiai, pritvirtinti po organiniu stiklu. Pavyzdžiai apima aromatizatorius, daugkartinius įkraunamus garinimo prietaisus, du garinimo prietaisų modelius su kapsulėmis, nikotino druską ir įvairios nikotino koncentracijos e – skysčius. Prie kiekvieno garinimo prietaiso ir elektroninės cigaretės komponento pateikiamas informatyvus ir lengvai suprantamas aprašymas. Atskirame stende (30,4 x 43,5 cm dydžio) paaiškinama kas yra elektroninės cigaretės, jų žala sveikatai, tokia kaip priklausomybė nuo nikotino ir sunkūs plaučių pažeidimai. Puikiai tinka sveikatos švietimo grupėms siekiant sustabdyti garinimą paauglių tarpe, tėvų ir mokytojų švietimui bei kt.

Milžiniškas garinimo populiarumas tarp paauglių sukėlė tėvams ir pedagogams nežinomybę, o paaugliams tikėjimą, kad elektroninės cigaretės yra žalos nesukelianti alternatyva įprastoms cigaretėms. Šį išsamų pažintinį stendą sudaro realistiški 3 D garinimo prietaisų modeliai pritvirtinti po organiniu stiklu ir lengvai skaitomas tekstas, padedantis paaugliams suprasti elektroninių žalą sveikatai, o suaugusiuosius supažindinantis su skirtingais garinimo prietaisais.

Garinimo prietaisų modeliai ir pavyzdžiai bei elektroninių cigarečių komponentai pateikiami patogiame, lengvai transportuojamame stende.

Tikroviškus modelius stende sudaro:
● Aromatizuotos vienkartinės elektroninės cigaretės
● Daugkartiniai įkraunami garinimo prietaisai
● Du garinimo prietaisų modeliai su kapsulėmis
● Nikotino druska
● Trys buteliukai su skirtingos nikotino koncentracijos e – skysčiais, iš kurių 2 vnt. laisvos nikotino bazės e – skysčiai ir didelės nikotino druskos koncentracijos e – skystis

Papildomai pateikiami kitų rūšių vienkartinių elektroninių cigarečių pavyzdžiai ir prietaisų modeliai. Atskirame stende paaiškinama kas yra elektroninės cigaretės ir kokia garinimo prietaisų žala sveikatai, įskaitant priklausomybę nikotinui, žalą jaunimo smegenų vystymuisi, rimtus plaučių pažeidimus, apsinuodijimą nikotinu, baterijų sprogimą ir kt.

Šis stendas yra puiki mokymosi priemonė, padedanti tėvams ir pedagogams identifikuoti elektronines cigaretes atkreipiant jaunimo dėmesį ir įspėjant apie garinimo pavojus.

Atidaryto stendo su organiniu stiklu matmenys – 73,6 cm x 50,8 cm. Atskiro stendo matmenys – 30,4 x 43,5 cm. Stendas anglų kalba. 
  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: