Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.6 / 5
3.6 stars, based on 82 reviews

Natūralaus dydžio dvilytis torso modelis su raumenimis, 33 dalysSpeciali Kaina: 5624.81 €
5624.81

 

Tai unikalus natūralaus dydžio dvilytis torso modelis su nuimama 6 dalių raumenų ranka. Visiškai atspindi žmogaus kūno viršutinės dalies anatomiją. Dėl savo detalių gausos ypač tinka aukštų standartų medicinos mokykloms. Dešinė modelio dalis atspindi žmogaus kūno odą, o kairė – paviršinius ir giliuosius raumenis su nervais, kraujagyslėmis ir kaulinėmis struktūromis. Šio estetiško žmogaus torso modelio įvairiapusiškumas yra tas, kad atskleidžia visus vidaus organus ir struktūras.

Nuimamos modelio dalys:

2 dalių galva Pusė smegenų Galvos sukamasis raumuo 6 dalių rankos raumenys (nuimami raumenys: deltinis, dvigalvis žasto, ilgasis delno su stipininiu lenkiamuoju riešo, žastinis stipinkaulio su ilguoju tiesiamuoju stipininiu riešo) Viršutinė alkūnės dalis Krūtinės/pilvo sienelė su nuimamomis pieno liaukomis Torso pagrindinė dalis 2 plaučiai 2 dalių širdis Kepenys su tulžies pūsle 2 skrandžio dalys Pusė inkstų 4 dalių žarnyno traktas 4 dalių vyro lytinių organų intarpai 3 dalių moterų lytinių organų intarpai su vaisiumi

Išsamusis torso modelis pateikiamas su stovu. Visos šio kokybiško torso modelio dalys yra dažytos rankomis. Tai puikus žmogaus anatomijos mokymo įrankis.

Aukštis: 90 cm. Svoris: 15.5 kg.

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: