Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

GRANDININIS PJŪKLAS GreenworksSpeciali Kaina: 269.99 €
269.99

Ypatingai didelio našumo 60V Platformos Greenworks grandininis pjūklas

Greenworks GD60CS40 yra tvirtas ir išskirtinai galingas akumuliatorinis grandininis pjūklas, sukurtas sudėtingoms užduotims namuose ir sode. Varomas pažangaus 60V ličio jonų akumuliatoriaus, įrenginys pasižymi dideliu našumu ir ilgu veikimo laiku su viena įkrova, todėl tai yra tikra benzino alternatyva, be išmetamųjų teršalų, vibracijos ar triukšmo.

Su 40 cm ilgio pjovimo juosta ir 3/8 colių grandine, grandinis pjūklas padės nuveikti medienos ruošos, pjovimo ar genėjimo darbus namuose ir sode.

Galingas ir efektyvus

60V akumuliatorius užtikrina išskirtinį našumą, o bešepetėlis variklis - didelią galią, ilgą tarnavimo laiką ir ilgesnį veikimo laiką. Greenworks 60V Platformos  akumuliatorių galima naudoti bet kuriuose Greenworks įrankiuose i– vejapjovėse, lapų pūstuvuose, gyvatvorių žirklėse, krūmapjovėse, žoliapjovėse ir kt.

Saugos ypatybės

GD60CS40 turi daug funkcijų, užtikrinančių Jūsų saugumą - 2 mygtukų paleidimo procedūra, kad būtų išvengta netyčinio įsijungimo, grandinės stabdžių sistema, kuri iškart sustabdo grandinę, kai įjungta. Dirbdami su grandininiu pjūklu, primygtinai rekomenduojame dėvėti tinkamus apsauginius drabužius, įskaitant grandininio pjūklo šalmą, veido apsaugą, grandininio pjūklo pirštines, apsaugines kelnes ir apsauginę avalynę.

Didelė 40 cm pjovimo juosta ir grandinė

GD60CS40 turi ilgą, net 40 cm pjovimo juostą, kad būtų galima lengvai atlikti beveik bet kokias užduotis. Grandinę nesunku išlaikyti įtemptą dėl be įrankių veikiančio grandinės įtempiklio, o automatinis grandinės tepimas užtikrina sklandų veikimą visą laiką.

Privalumai Patvarus ir efektyvus bešepetėlis variklis Galingas 60V Platformos variklis ir didelis 20 m/s grandinės greitis greitam švariam pjovimui Ilga 40 cm pjovimo juosta daugeliui rąstų Saugus 2 mygtukų sistemos paleidimas Integruotas grandinės stabdis Benzininio pjūklo analogas su mažesnėm eksploatacinėm sąnaudom Jokių emisijų, teršalų ar smarvės Tylus ir mažos vibracijos veikimas Nereikia nerimauti dėl kuro ar kabelių 1 akumuliatorius - daug Greenworks įrankių Gamyklinė garantija – 36 mėn. Daugiau informacijos čia.

Rekomenduojame įsigyti  Greenworks 60V  Platformos 4Ah akumuliatorių bei kroviklį!

Vienas akumuliatorius tinka visiems 60V platformos įrenginiams.

Greenworks produktus galite išbandyti ir mūsų partnerių parduotuvėse.

KML Trading – Oficialus Greenworks atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir EstijojeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: