Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
Dušo komplektas Axor Citterio E
24%
24%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dušo komplektas Axor Citterio EKaina: 574.70 €
Speciali Kaina: 437.00 €
Sutaupyk: 137.70 €
574.70

Dušo komplektas Axor Citterio E 

Pažįstamas, bet naujas. Šiuolaikinis, bet klasikinis. Dinamiškas, tačiau neįvertintas. AXOR Citterio E patvirtina Pitagoro principo išmintį, kad harmonija slypi ramioje priešybių pusiausvyroje. Sudėtinga modernių ir archetipinių formų, kietų kampų ir jausmingų kreivių, technologinių naujovių ir laiko patikrintų gamybos technikų sintezė. Kolekciją geriausiai apibūdina žodis, iš kurio kilo jos pavadinimas. AXOR Citterio E yra pati elegancija. AXOR Citterio E yra AXOR Citterio ir AXOR Citterio M mišinys. Citterio kolekcijos paviršių išlaikomas, bet mažinamas. Išlaikomą apvalią Citterio M formą. Tai sintezė.  

AirPower. Produktai su šia dušo technologija sujungė vandenį su oru, kad palepintų jus gausesniais, lengvesniais ir švelnesniais vandens lašeliais ant odos.

QuickClean. Ar yra kas nors, kam patinka valyti? Naudojant „QuickClean“, kalkių nuosėdos ir nešvarumai ant „hansgrohe“ maišytuvų ir dušų išnyksta akimirksniu. Tiesiog nuvalykite lanksčias silikonines galvutes.   

Select. Minkšti vandens lašeliai ar gaivinantis masažas? Vienu spustelėjimu pasirinkite norimą purkštuko tipą, kad būtų dar smagiau maudytis duše.  

susideda iš: rankinio dušo, dušo stovas, dušo žarnos dušo galvutės dydis: 120 mm purškimo tipas: Rain, RainAir, WhirlAir patogus nukreipimas naudojant mygtuką Pasirinkti maksimalus srautas esant 3 barams: 15 l/min minimalus srauto slėgis: 1 baras pasukama jungtis neleidžia žarnai susipainioti 30 mm dušo juostos plotis 

Galimi spalvų variantai: chromas, šlifuotas juodas chromas, poliruotas juodas chromas, nerūdijantis plienas, šlifuotas nikelis, šlifuotas raudonas auksas, poliruotas raudonas auksas, šlifuota bronza, šlifuotas auksas, poliruotas auksas, šlifuotas žalvaris.

Axor kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas Axor prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: