Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
Dušo latakas Viega Advantix Vario 30-120 cm su grotelėmis
29%
29%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dušo latakas Viega Advantix Vario 30-120 cm su grotelėmisKaina: 438.00 €
Speciali Kaina: 310.00 €
Sutaupyk: 128.00 €
438.00

Dušo latakas Viega Advantix Vario 30-120 cm su grotelėmis

Norimo ilgio - nuo 30 iki 120 cm

Viega Advantix Vario yra pirmasis norimu ilgiu trumpinamas dušo latakas. Be didelių išlaidų jį galima atpjauti norimo ilgio milimetro tikslumu ir įrengti prie sienos arba laisvai pastatyti patalpoje. Taip galima reaguoti į visus statybinius reikalavimus.

 

Savybės ir pranašumai:

paprastas ir greitas montavimas patikima sandarinimo koncepcija patrauklus, santūrus dizainas reguliuojamo aukščio grotelės kintamas įmontavimo aukštis išsivalantis trapas įvairūs priedai Grotelės: blizgios arba matinės

 

Patrauklus, santūrus dizainas

Subtilios grotelės iš nerūdijančio plieno harmoningai įsilieja į kiekvieną plytelių paviršiaus vaizdą. Papildomi dizaino variantai gaunami naudojant poliruotas arba matines plytelių jungiamąsias juosteles. Už tai Advantix Vario buvo apdovanotas ne viena dizaino premija.

 

Reguliuojamo aukščio grotelės

Reguliuojamu laikikliu grotelių aukštį galima tiksliai pritaikyti prie skirtingo plytelių aukščio nuo 5 iki 20 mm. Jei klojama storesnė grindų danga, pvz. iš natūralaus akmens, naudojant priedų rinkinį grotelių aukštį galima reguliuoti 15-30 mm.

 

Kintantis įmontavimo aukštis:

Advantix Vario įmontavimo aukštis yra 95-165 mm. Net ir plokščiausioje montavimo būklėje aukščio skirtumas tarp išleidžiamojo atvamzdžio ir pagrindo yra 25 mm. Todėl, esant standartus atitinkančiam nuolydžiui, galima įrengti 2,5 m jungiamąją liniją, nekeliant dušo latako. Priklausomai nuo įmontavimo aukščio, nuotekų pralaidumas gali būti 0,4 - 0,8 l/s.

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: